шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

У минулому році на міській спартакіаді команда спортсменів з «Рівнеазоту» OSTCHEM виборола почесне друге місце (група підприємств установ та організацій). У cпартакіаді міста Рівного-2013 наші колеги беруть участь у змаганнях з дев’яти видів спорту. Виборюючи призові місця практично в усіх видах спортивної боротьби, хіміки черговий раз підтверджують, що попередні успіхи команди – не випадковість. Досягати вершин у професійній діяльності та в житті працівники підприємства «Рівнеазот» OSTCHEM можуть і вміють.

Відповідальність за збір наших хіміків-спортсменів в одну згуртовану команду, вирішення організаційних  нюансів та залучення рівненських хіміків до активних занять спортом покладена на Миколу Конька, керівника відділу фізичного виховання та спорту – людину, яка любить та вболіває за спорт, з ентузіазмом залучає всіх хіміків до спортивних занять, а також працює у цій царині з підростаючим поколінням.

Микола Конько розповів, що в нинішньому році на міській спартакіаді команду «Рівнеазоту» представляють близько сотні спортсменів. Змагання з кульової стрільби, волейболу, гирьового спорту, плавання, міні-футболу вже позаду, і всюди наші спортсмени – в трійці лідерів. У жовтні пройшли також змагання зі швидких шахів, шашок та настільного тенісу,  залишилося поборотися за нагороди в армспорті (рукоборстві), які пройдуть у листопаді.

– Регулярні  тренувальні зустрічі проходять лише у волейболістів, гравців міні-футбольної команди та плавців, – розповідає Микола Конько, – представники інших видів спорту не мають такої можливості, вони самі знаходять місце, шукають фінансову можливість та виділяють час на власні тренування. При цьому  всі спортсмени мають високий результат, гідно захищають честь рідного підприємства, приємно дивують мене особисто та всіх учасників спартакіади своїми досягненнями.

Останніми роками колектив підприємства активно поповнюється молодими людьми, багато хто з них свого часу займався спортом, і тепер вони гідно представляють підприємство на різних змаганнях. Так, у нашій збірній є плавчиня Марія Мала (НАК),  чемпіонка міста Рівного 2013 року в особистому заліку, Роман Волох (АК-4), капітан міні-футбольної команди, яка в цьому році стала переможцем, плавці Сергій Кузь (АСУП),  Ярослав Обоїста (ЦЕП), Олександр Бірюков (АС) та багато інших спортсменів. Внесок кожного в загальну перемогу команди підприємства важко переоцінити.  Усі вони варті того, аби на рідному підприємстві їх знали, ними пишалися, за них вболівали.

Світлана Доброродова.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

КОМАНДА ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ПОСІЛА ІІ МІСЦЕ У ...

груд. 18 2013

У Рівному триває загальноміська Спартакіада-2013 під керівництвом управління у справах сім'ї, ...

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ПРИДБАЛО ДЛЯ СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ ...

вер. 29 2014

ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF) ...

Детальніше...

ЗА СПРИЯННЯ ХОЛДИНГУ OSTCHEM У РІВНОМУ ВІДБУВСЯ ДРУГИЙ ...

груд. 17 2014

Наприкінці листопада у Рівному пройшов осінній регіональний форум у рамках проекту «Чотири сезони». ...

Детальніше...

НА ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ЗАСЯЯЛА НОВОРІЧНА ЯЛИНКА

січ. 10 2014

Ніщо так не дарує відчуття справжнього зимового свята, як присутність на майдані міста, в оселі ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top