шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об'єднує підприємства азотної хімії Group DF), модернізувало блок розділення повітря у цеху аміаку-1. На капремонт та модернізацію блоку розділення повітря цеху аміаку-1 підприємство витратило понад 2,3 млн грн.

Робота блоку розділення повітря  полягає у розділенні повітря та виділенні з нього методом стискування та охолодження азоту (рідкого та газоподібного) і технічного кисню. Газоподібний азот використовується на підприємстві для продувки апаратів та трубопроводів під час підготовки їх до ремонту, а також для забезпечення безпечного зберігання продуктів органічного виробництва. Рідкий азот використовується на підприємстві як охолоджувач. Отриманий у результаті розділення повітря кисень використовується на виробництві, і є продукцією  (як і рідкий азот), яку підприємство продає споживачам.

«Ми запланували та провели цілий комплекс робіт з технічного обстеження та модернізації блоку розділення повітря. Ретельне обстеження обладнання, висока організація ремонтів, високоякісне виконання робіт дали свій результат. Чітка та ефективна робота блоку після його запуску свідчить про те, що капіталовкладення були зроблені правильно», – розповідає Михайло Заблуда, Голова правління ПАТ «Рівнеазот».

До виконання робіт були залучені як працівники ремонтних служб підприємства (основні ремонтні роботи), так і підрядні організації (обстеження методом акустичної емісії).

«У рамках модернізації блоку розділення повітря ми оновили ізоляційне наповнення блоку, яким є перліт (гірська порода вулканічного походження). Для цього відремонтували вакуумну установку для відкачування перліту та провели відкачування і відновлення ізоляційного матеріалу. Після обстеження агрегатів методом акустичної емісії провели ремонт обладнання блоку (близько 30 одиниць), замінили контрольно-вимірювальні прилади й автоматику, відремонтували арматуру, оновили трубопроводи», – розповів Віктор Паламарчук, начальник цеху аміаку-1.

 Згідно з діючими нормами, такі роботи мають проводитися раз на вісім років.

«Ремонту та модернізації обладнання на хімічному підприємстві приділяється особлива увага, адже вони покликані забезпечити безперебійну роботу та безпечну експлуатацію обладнання підрозділів. Від цього залежить функціонування всього підприємства та випуск мінеральних добрив для задоволення потреб сільського господарства. Тому подібні інвестиції не лише доцільні, а й необхідні», – зазначивОлександр Халін, Генеральний директор холдингу OSTСHEM.

Олександр Ярмушко

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

«КАБІНЕТ МІНІСТРІВ ВЕДЕ АНТИУКРАЇНСЬКУ ПОЛІТИКУ, А ...

лип. 15 2015

  За час роботи нинішнього уряду зовнішній борг України зріс у три рази – до 1,4 трильйона ...

Детальніше...

У ГОРЛІВЦІ ВІДКРИЛИ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ВАРТІСТЮ ПОНАД 50 ...

жовт. 29 2013

ПАТ «Концерн СТИРОЛ», що входить до холдингу OSTCHEM (об'єднує підприємства азотної хімії Group ...

Детальніше...

ЗА СПРИЯННЯ ХОЛДИНГУ OSTCHEM ПРОЙШОВ ПЕРШИЙ ...

серп. 29 2014

Холдинг OSTCHEM виступив генеральним партнером проведення аграрного форуму «Чотири сезони». Проект ...

Детальніше...

ВИРОБНИЦТВО АДИПІНОВОЇ КИСЛОТИ ВІДЗНАЧАЄ ЮВІЛЕЙ

груд. 24 2013

31 грудня 1983-го року був підписаний акт про введення в експлуатацію виробництва адипінової ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top