шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

2 грудня 2013, на 71 році пішов з життя дивовижний, світлий чоловік, один із старійшин хімічної промисловості СРСР і СНД, великий організатор азотної промисловості та виробництва мінеральних добрив, Директор департаменту хімічної промисловості ТОВ «Центр Оптимальних Технологій»

ШУКЛІН   ОЛЕКСАНДР  ВАСИЛЬОВИЧ

Олександр Васильович Шуклін народився 3 березня 1942. Почав свою трудову діяльність у 1959 р. слюсарем-автоматником, потім приладистом і старшим майстром КВПіА цеху карбаміду Новомосковського хімічного комбінату. У 1966 р. без відриву від виробництва закінчив Новомосковську філію МХТІ ім. Менделєєва і почав свою інженерну діяльність заступником начальника виробництва карбаміду на Вахшському азотно-туковому заводі  м. Сорбанда (Калінінобад), республіка Таджикистан. З 1967 р. по 1981 р. він працював на керівних посадах пусконалагоджувального управління азотної промисловості, а потім начальником українського територіального інженерно-технологічного відділу тресту «Оргхім». Саме «Оргхім» вніс величезний внесок у справу освоєння великих виробництв аміаку, карбаміду, аміачної селітри, складних добрив, метанолу та капролактаму.

Олександр Васильович безпосередньо керував пуском і освоєнням багатьох новітніх підприємств. Серед них Руставський Азот, Одеський припортовий завод, Дніпродзержинський Азот, Череповецький, Березняківській, Кемеровський, Ферганский завод та інші. З 1981 р. по 1986 він – заступник, а потім головний інженер Черкаського ПТ АЗОТ. Разом з директором Олександром Воловіковим вивів підприємство у ряд передових підприємств хімічної галузі. З 1986 р. по 1990 р. обіймав відповідальні пости у Всесоюзному Об'єднанні «СОЮЗАЗОТ» в якості заступника начальника виробничого Управління, а потім – заступника начальника головного технологічного Управління Міністерства з виробництва мінеральних добрив. З 1991 по 2000 р. він – заступник Генерального директора «СОЮЗАГРОХІМЕКСПОРТ»  а з 2000 по 2001 – заступник Генерального директора холдингу «ЄВРОАЗОВМАШ». З 2001 був заступником, а з 2007 р. і до останніх днів директором департаменту хімічної промисловості «Центру Оптимальних Технологій».

 Олександр Васильович Шуклін, завжди виявляв найвищий професіоналізм у поєднанні з досвідом принципового і гранично вимогливого керівника. Він був чуйний до всіх прогресивних ідей і з готовністю брав у розробку нові підходи та технічні рішення  пов'язані з модернізацією виробництва.

Олександр Васильович завжди був величезним авторитетом і неперевершеним учителем. Його відхід – велика втрата для всієї хімічної промисловості СНД. Світла пам'ять збережеться у серцях усіх, хто вчився у нього, знав його і працював разом з ним.

Сумуємо у зв'язку зі смертю Шукліна Олександра Васильовича і висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким.

Ім'я талановитого інженера і прекрасної людини ОЛЕКСАНДРА ВАСИЛЬОВИЧА Шукліна назавжди залишиться в наших серцях.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

У РІВНЕНСЬКІЙ ЦЕНТРАЛЬНІЙ МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ ПРОХОДИТЬ ...

бер. 24 2016

  ПАТ «Рівнеазот», яке входить в OSTCHEM (об'єднує підприємства азотної хімії Group DF), ...

Детальніше...

ПОНАД 160 ПРАЦІВНИКІВ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ВЗЯЛИ ...

січ. 29 2014

Понад 160 працівників ПАТ «Рівнеазот», яке входить в холдинг OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної ...

Детальніше...

КРИМСЬКИЙ СОДОВИЙ ЗАВОД ВКЛАВ 120 МЛН ГРН У ВИДОБУТОК ...

вер. 26 2013

Красноперекопськ, АР Крим, 26 вересня 2013 р. – ТОВ «Білогірські вапняки», що перебуває у власності ...

Детальніше...

ФУТБОЛІСТИ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» ПІДТВЕРДИЛИ СТАТУС ...

лип. 25 2016

  На початку червня команда підприємства виборола перемогу  у чемпіонаті Рівного з ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top