шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

 

ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), фахово справляється із складними погодними умовами, адже якісно та завчасно підготувалося до зими. Лише для приготування «протиковзаючої суміші» для посипки доріг проммайданчику та під’їзних шляхів до підприємства «Рівнеазот» завчасно заготував 1514 тонн піску та 102 тонни  солі. Також ПАТ «Рівнеазот»  OSTCHEM провело комплекс робіт (162 заходи) із підготовки виробничої платформи підприємства до роботи в осінньо-зимовий період.

 

 

У першу чергу ПАТ «Рівнеазот»  OSTCHEM, ще до настання холодної пори року, виконав комплекс підготовчих робіт, які і забезпечили ефективну роботу проммайданчика підприємства у зимовий період.

 

Підготовка виробничої платформи підприємства до роботи в осінньо-зимовий період розпочалася ще у травні з виданого наказу «Про підготовку підприємства до роботи в осінньо-зимовий період». З того часу і почалася кропітка робота в усіх підрозділах підприємства.

 

Ремонти виробничих та побутових покрівель, ремонт вікон та дверей, ремонт систем опалення, теплоізоляція трубопроводів і обладнання, скління вікон, усунення пропусків пари, води та конденсату на міжцехових комунікаціях – це лише основні, найбільші організаційно-технічні заходи, завдяки яким цехи та підрозділи  зможуть працювати у звичайному режимі в часи зимової негоди та морозу. Окрім цього,у 2015 році були проведені капітальні ремонти в усіх основних та допоміжних цехах та на об’єктах міжцехових комунікацій.

 

Весь комплекс заходів із підготовки виробничої платформи підприємства до роботи в осінньо-зимовий період включав у себе 162 заходи.

 

Також підприємство подбало і про те,  аби сніг на дорогах та ожеледиця  не завадила звичному режимові роботи підприємства. Із приходом складних погодних умов, автотранспортний цех залучив до прибирання снігу п’ять одиниць спеціалізованої техніки та п’ять вантажних автомобілів.

 

Працівники «Рівнеазоту» утримують дороги проммайданчика та під’їзні шляхи до підприємства у належному стані за допомогою цілого парку спеціалізованої техніки. Зокрема у господарстві автотранспортників: спеціалізований автогрейдер ГС-14.02, автогрейдер ДЗ-99, трактор з плужним обладнанням Т-150, спеціалізований автомобіль КО-713 та комбінований дорожній автомобіль МДКЗ-30.

 

Для приготування «протиковзаючої суміші» для посипки доріг автотранспортний цех завчасно заготував 1514 тонн піску та 102 тонни  солі.

 

Як показали перші зниження температури та серйозні снігопади, працівники «Рівнеазоту» готові до зими, адже підприємство працює на понад проектних навантаженнях, а дороги та тротуари підприємства вчасно та якісно очищаються від снігу та льоду.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

ЗА ТРИ МІСЯЦІ 2014 РОКУ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ...

квіт. 08 2014

За три місяці 2014 року ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства ...

Детальніше...

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

серп. 22 2014

    Шановні колеги! Дорогі друзі!   Від щирого серця вітаю Вас із головним ...

Детальніше...

«Рівнеазот» – чуйний до потреб рівнян

черв. 14 2012

ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM – соціально-активний «Рівнеазот» – чуйний до потреб рівнян. 2012 рік ...

Детальніше...

ВИРОБНИЦТВО АДИПІНОВОЇ КИСЛОТИ ВІДЗНАЧАЄ ЮВІЛЕЙ

груд. 24 2013

31 грудня 1983-го року був підписаний акт про введення в експлуатацію виробництва адипінової ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top