ПОЗИЦІЯ ДМИТРА ФІРТАША ВІДНОСНО ОСТАННІХ ПОДІЙ В УКРАЇНІ

Сьогодні в Україні відбуваються події, котрі не дозволяють мені, як громадянинові та бізнесменові, за яким стоять багатотисячні трудові колективи Group DF, залишатися осторонь та мовчати. Жорстоке протистояння показало: коли люди не чують одне одного, під загрозою виявляється найцінніше – людське життя. Межу, на жаль, перейдено.
Я висловлюю свої глибокі співчуття сім’ям та рідним загиблих.
Я висловлюю свої глибокі співчуття сім’ям та рідним загиблих.
Сьогодні усі мають об’єднатися та знайти вихід, щоб більше не допустити кровопролиття.
Треба розуміти і пам’ятати, що з обох боків барикад – українці. Ми – громадяни однієї країни. І нам усім важливо зберегти цілісність України.
Я закликаю усіх до пошуку компромісу шляхом продовження переговорів з реальними результатами. Треба зробити все можливе, аби жодна людина більше не стала жертвою протистояння. Я переконаний у тому, що людське життя не може бути розмінною монетою. Тільки мирний шлях вирішення конфліктних ситуацій – є вірним.
- Інші новини
ОГОЛОШЕННЯ
лют. 11 2025Про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля «Здійснення ...
Детальніше...КОМАНДА ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEМ ОЧОЛИЛА МІСЬКИЙ ...
квіт. 03 2015Після другого етапу спортивних змагань у рамках міської спартакіади, команда ПАТ «Рівнеазот» ...
Детальніше...Обґрунтування щодо розгляду тарифів на послугу з ...
трав. 17 2019Основною причиною необхідності перегляду тарифу на централізоване водовідведення на 2019 ...
Детальніше...«ВЧАСНО ТА У ДОСТАТНІЙ КІЛЬКОСТІ» – ДЕВІЗ УСПІШНОЇ ...
січ. 20 2014Відділ матеріально-технічного постачання (ВМТП) ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM виконує надважливі функції ...
Детальніше...


