шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Ми запрошуємо на  підприємство найкращих професіоналів у своїх галузях - кваліфікованих і ініціативних співробітників.

 

Ознайомтеся з поточними вакансіями:

 

Інженер - програміст 1С:8: Програмування на платформі 1С:8 (тонкий клієнт). Оновлення баз данних, доробка існуючих конфігурацій та створення нових. Заробітна плата 15.000,00 грн на місяць.

 

Майстер з ремонту електроустаткування: Забезпечує правильну експлуатації, міжремонтне обслуговування та плановий ремонт обладнання. Заробітна плата від 6.345,00 грн. на місяць - вища профільна освіта. Досвід роботи та підтвердження кваліфікації обов’язкові.

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 5-6 розрядів:  Розбирає, здійснює капітальний ремонт електроустаткування, всіх типів і габаритів. Регулює та перевіряє апаратуру і прилади електроприводів після ремонту. Заробітна плата від 8.000,00 грн. на місяць. Досвід роботи та підтвердження кваліфікації обов’язкові.

 

Слюсар-ремонтник 4-5-6 розрядів: Основні заходи виконання робіт з  розбирання, ремонту та складання вузлів і механізмів, устаткування, агрегатів та машин. Заробітна плата від 6.000,00  грн на місяць. Досвід роботи обов’язкові.

 

Слюсар з КВПіА 4-5-6 розрядів: Ремонтує,   регулює,   випробовує, юстирує,  монтує і здає прилади  з  підганянням  та  доведенням відповідних деталей та вузлів. Заробітна пралата від 6.000,00 грн на місяць. Досвід роботи та підтвердження кваліфікації обов’язкові.

 

Налагоджувальник поліграфічного устаткування: Налагоджує і регулює складні поліграфічні верстати, нескладні поліграфічні машини та напівавтомати. Демонтує і монтує вузли, перевіряє частини й деталі поліграфічного устаткування і забезпечує їх злагодженість. Заробітна плата 4.500,00 грн на місяць.

 

Помічник машиніста тепловоза - кваліфікований робітник, досвід роботи бажаний, заробітна плата від 6.915,00 грн на місяць

Складач поїздів -  працевлаштування можливе без спеціальності,  заробітна плата 8.370,00 грн на місяць

Монтер колії - працевлаштування можливе без спеціальності, заробітна плата 4.300,00 грн  на місяць

 

Офіційне працевлаштування. 

Режим роботи: - 5-денний робочий тиждень, 8 годин щоденно,

                 або   - 2 зміни по 12 годин через 2 дня вихідних.

 

Робота за професією - складна та відповідальна, потребує набуття умінь та навичок. Постійно проводим додаткове навчання в учбовому центрі та на виробництві. 

Перспективна робота для молоді, що має вищу освіту за спеціальностями: хімічні технології (різної спеціалізації), теплоенергетика, автоматизовані системи керування виробництвом, обладнання хімічних підприємств.

 

Ми прагнемо створювати максимально зручні та безпечні робочі місця і формувати умови, в яких працівники можуть ефективно застосовувати свої професійні навички та розвивати свої таланти.

Робота на нашому підприємстві – впевненість у завтрашньому дні, гарантія стабільності та життєвого успіху. Приєднуйтесь до нашого трудового колективу, станьте справжнім професіоналом своєї справи.

 

З питань працевлаштування або додаткових запитань звертайтесь до відділу кадрів підприємства за телефоном: (0362) 61 - 26 - 28

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.

Базові дані ПрАТ "РІВНЕАЗОТ" OSTCHEM:

Юридична адреса: 33017, м.Рівне-17,

Реквізити:

р/р 260052694 в АБ “КЛІРИНГОВИЙ ДІМ” в м. Києві МФО 300647

Код ЄДРПОУ: 05607824

Індивідуальний податковий номер: 056078217166

e-mail: rvazot@azot.rv.ua

Scroll to top