шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Після другого етапу спортивних змагань у рамках міської спартакіади, команда ПАТ «Рівнеазот» OSCTHEM (об’єднує підприємства азотної хімії GroupDF) поділяє першу сходинку (вгрупі підприємств, установ та організацій) разом з командою освітніх та наукових закладів.

Змагання з плавання в залік Спартакіади – 2015 проходили в ДЮСШ№2. Наразі у активі  спортсменів «Рівнеазоту» – шість нагород різного ґатунку: одне золото, два срібла та три бронзових нагороди.

«Такі результати спортивних змагань є достойною винагородою за виснажливі тренування, старанність та жагу до перемоги наших спортсменів. Цьогоріч ми перевершили усі свої попередні рекорди з плавання. У минулому наші плавці здобували 1-2 нагороди за турнір, тепер же їх – шість»,  – розповідає керівник відділу фізичної культури  та спорту Палацу культури та спорту «Хімік» ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM  Микола Конько.

Цього року на змаганнях у рамках міської Спартакіади вперше проводили змішану естафету (жінки та чоловіки): чотири запливи по п’ятдесят метріввільним стилем. У цій дисципліні плавці підприємства вибороли бронзу серед п’яти команд учасниць естафети.

Градус спортивних змагань був дуже високий. Часто, хто посяде призове місце, вирішувала десята доля секунди. Перемогу здобував той, хто до кінця показував характер та високий клас спортивної майстерності. Саме так Марія Мала (працівниця цеху неконцентрованої азотної кислоти) здобула бронзову нагороду у запливі на п’ятдесят метрів вільним стилем.

Цінності медалям додав ще й той факт, що команда ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM   набрала 1219 очок проти 1147 у минулому році, виступаючи не повним складом (9 чоловік замість 10).

– Ми потребуємо ще одного сильного плавця у нашу команду. Певен, що тоді ми могли б похвалитися ще кращими результатами, – каже Микола Конько. – Втім до спортсменів не маю жодних претензій, кожен викладався на повну і намагався здобути максимальний результат.

 

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

КОМАНДА ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ПОСІЛА ІІ МІСЦЕ У ...

груд. 18 2013

У Рівному триває загальноміська Спартакіада-2013 під керівництвом управління у справах сім'ї, ...

Детальніше...

ПІДПРИЄМСТВА OSTCHEM ВИВОДЯТЬ ПОТУЖНОСТІ З ВИРОБНИЦТВА ...

бер. 17 2014

Холдинг OSTCHEM, що об'єднує чотири підприємства азотної хімії Group DF, планомірно виводить ...

Детальніше...

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ ПАТ "РІВНЕАЗОТ" OSTCHEM ...

серп. 23 2016

 

Детальніше...

НА 10,56 % ЗБІЛЬШИЛО ВИРОБНИЦТВО ВАПНЯКОВО-АМІАЧНОЇ ...

груд. 30 2014

  За одинадцять місяців 2014 року ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top