шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

ПАТ «Рівнеазот», яке входить в OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії GroupDF), повністю завершило модернізацію цеху амміаку і запустило його роботу. Капремонт і перевід агрегатів на розподілену систему управління обійшовся підприємству в 43,18 млн грн.

Про це заявив Михайло Заблуда, Голова правління ПАТ «Рівнеазот». «Ремонт завершився, у ході модернізації цеху були повністю переведені на так звану «розподілену систему управління» три основних агрегати, що працюють у цеху. Йдеться про агрегат ПСГ-1, який відповідає за підготовку синтез-газу, і два агрегати СА- і СА-2, які відповідають безпосередньо за синтез аміаку. Це означає впровадження найсучасніших систем управління всіма виробничими процесами» – сказав Михайло Заблуда, Голова правління ПАТ«Рівнеазот».

«Управління технологічними процесами відбувається зі специальної автоматизованої робочої станції оператора. Робоча та мікропроцесорна техніка дозволяє проводити пускові операції, забезпечує автоматичне ведення всіх технологічних режимів і процесів, забезпечує захисні блокування при будь-яких відхиленнях від норм. Одним словом, весь процес виробництва знаходиться під повним контролем, – розказав Володимир Коваленко, головний інженер підприємства.

Нагадаємо, раніше в цьому ж цеху на розподілену систему управління були переведені інші агрегати – ПСГ- 3 (відповідає за підготовку синтез- газу) та СА -3 (синтез- аміаку). Таким чином, цех аміаку-2 був повністю модернізований.

«Перевід усіх агрегатів на розподілену систему управління дозволить поліпшити стабільність роботи підприємства, так як будуть істотно зменшені виробничі ризики», – пояснює Олександр Халін, генеральний директор OSTCHEM. – Тепер весь виробничий процес підготовки синтез-газу та виробництва аміаку в цеху амміку-2 повністю автоматизований. Це забезпечує більш надійне і найголовніше безпечне виробництво. Надійна робота цеху аміаку дуже важлива для роботи інших цехів підприємства, оскільки аміак є сировиною для виробництва інших видів мінеральних добрив. З одного боку, ми отримуємо безперервність і стабільність виробництва. А з іншого, за рахунок того, що хімічні реакції йдуть в оптимальному режимі, ми отримаємо на виході зниження собівартості готової продукції».

Виробництво добрив на підприємстві складається з трьох основних етапів: виробництво аміаку, виробництво неконцентрованої азотної кислоти і виробництво мінеральних добрив (аміачна селітра і вапняково-аміачна селітра).

Модернізація виробництва аміаку є одним з інвестиційних проектів 2013 року, затверджених акціонерами на 2013 рік.

 

Олександр Ярмушко

[] -
раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

НА ПАТ «РІВНЕАЗОТ» РЕОРГАНІЗОВУЮТЬ УПРАВЛІННЯ ...

бер. 28 2017

  У звичній для багатьох працівників підприємства 7-ій їдальні вражаючі зміни. З нового року ...

Детальніше...

ТВОРИМО ЗАТИШОК ТА КОМФОРТ ВЛАСНИМИ РУКАМИ

груд. 18 2013

Не секрет, що більшу частину свого життя ми проводимо на роботі. Тому важливо, в яких умовах нам ...

Детальніше...

З ДНЕМ ХІМІКА !

трав. 23 2014

 

Детальніше...

БРИГАДА ПРАЦІВНИКІВ УРМР ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ...

січ. 14 2014

В останні місяці на ПАТ  «Концерн Стирол», що входить до холдингу OSTCHEM (об'єднує ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top