шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF),запустило новий агрегат з виробництва неконцентрованої азотної кислоти (НАК). Здача цього об’єкту в експлуатацію дозволить істотно знизити виробничі ризики на підприємстві, надасть додаткову можливість збільшувати запаси сировини, нарощувати обсяги виробництва.

У технічне переоснащення та монтаж нового агрегату з виробництва неконцентрованої азотної кислоти (НАК) в ПАТ «Рівнеазот» холдинг OSTCHEM інвестував близько 98 млн гривень. Введенню в експлуатацію нового агрегату передували масштабні інноваційні  роботи з його технічного переоснащення. Проектна потужність агрегату – 120 тис. тонн неконцентрованої азотної кислоти на рік.

«Реалізація нових інвестиційних проектів в хімічній галузі – це серйозний крок зі стабілізації виробництва в Україні. Здача нового об'єкта в експлуатацію – частина загального інвестиційного плану ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM, затвердженого головним акціонером і спрямованого на підвищення ефективності виробництва, зниження собівартості виробленої продукції та підвищення стабільності як підприємства, так і всього холдингу», – розповідає Олександр Халін, Генеральний директор OSTCHEM.

На разі проведені усі необхідні технічні випробування та погодження, об’єкт ввели в експлуатацію.

«Введення нової потужності азотної кислоти дозволить підприємству ще ефективніше завантажити наявні потужності з випуску мінеральних добрив», – коментує Михайло Заблуда, Голова Правління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM.

Новий агрегат з виробництва азотної кислоти довелося монтувати з «нуля», оскільки попереднє обладнання було виведено з експлуатації та розібрано на металобрухт.

Нагадаємо, що в 2012 році ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM запустило один з нині діючих агрегатів виробництва неконцентрованої азотної кислоти потужністю 120 тис. тонн на рік. А в 2013 році підприємство збудувало новий склад для неконцентрованої азотної кислоти (НАК) місткістю 4 тис. тонн.

На сьогодні в ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM функціонує вісім агрегатів з виробництва НАК. Загальна проектна потужність становить 960 тисяч тонн неконцентрованої азотної кислоти на рік.

Згідно з інвестиційними планами, у 2014 році холдинг OSTCHEM інвестує у розвиток ПАТ «Рівнеазот»  понад 144 мільйони гривень.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

Пускові роботи на «Рівнезоті» пройшли успішно. ...

жовт. 13 2015

  Про те, як підприємство відновило виробництво продукції розповідає Володимир ...

Детальніше...

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

серп. 22 2014

    Шановні колеги! Дорогі друзі!   Від щирого серця вітаю Вас із головним ...

Детальніше...

КРИМСЬКИЙ СОДОВИЙ ЗАВОД ВКЛАВ 120 МЛН ГРН У ВИДОБУТОК ...

вер. 26 2013

Красноперекопськ, АР Крим, 26 вересня 2013 р. – ТОВ «Білогірські вапняки», що перебуває у власності ...

Детальніше...

«Рівнеазот» – чуйний до потреб рівнян

черв. 14 2012

ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM – соціально-активний «Рівнеазот» – чуйний до потреб рівнян. 2012 рік ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top