шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

 

У листопаді 2015 року ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), наростило обсяги виробництва та реалізації вапняково-аміачної селітри (ВАС). Обсяги виробництва вапняково-аміачної селітри зросли на понад 80% порівняно з відповідним періодом 2014 року.  Реалізація цього виду міндобрив у листопаді 2015 року зросла більше ніж у двічі порівняно з продажами вапняково-аміачної селітри у листопаді 2014 року.

 

 

У листопаді 2015 року ПАТ «Рівнеазот»  OSTCHEM випустило 45 949 тонн вапняково-аміачної селітри. Приріст обсягів виробництва цього добрива  становив понад 80% у порівнянні з листопадом 2014 року (+ 21 666 тонн). Також у листопаді цього року підприємство реалізувало вапняково-аміачної селітри на понад 159,9 мільйонів гривень. Приріст продажів ВАС зріс більше ніж у двічі та становить понад 106,3 мільйона гривень. 

Також за цей період (листопад 2015р.) ПАТ «Рівнеазот»  OSTCHEM випустило 48 527  тонн аміачної селітри, 4 458 тонн аміаку водного технічного, 41 068 тонн аміаку рідкого технічного та 66 633  тонни неконцентрованої азотної кислоти.

 

 «Якісна кампанія капремонтів, втілення інновацій та гнучка виробнича політика дозволяє нам оперативно реагувати на тенденції ринку і адекватно регулювати обсяги випуску певного виду  міндобрив. Так у листопаді ми наростили виробництво вапняково-аміачної селітри. «Рівнеазот» – відповідальне підприємство, яке високо цінує свої партнерські зв’язки та виконує свої зобов’язання як перед українськими, так і перед  іноземними партнерами. Зокрема у листопаді весь аміак (водний і технічний) ми реалізували в Україні. Понад 90% аміачної селітри також реалізували вітчизняним аграріям. Вапняково-аміачна селітра у листопаді була більше товаром експорту. Понад 65% цього виду міндобрива ми продали для іноземних партнерів», – каже Михайло Заблуда, Голова правління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM.

 

У листопаді 2015 року ПАТ «Рівнеазот»  OSTCHEM збільшило обсяги реалізації продуктів (робіт і послуг). За цей час підприємство реалізувало продукції, робіт та послуг на понад 455 мільйонів гривень. Приріст становив понад 174,3 мільйона гривень у порівнянні з листопадом 2014 року. У листопаді 2015 року «Рівнеазот» реалізував понад 49 тисяч тонн аміачної селітри, понад 35,7 тисяч тонн вапняково-аміачної селітри та близько 7 тисяч тонн водного технічного аміаку. Обсяг виробництва мінеральних добрив у перерахунку на 100% поживних речовин у листопаді 2015року склав близько 30 тисяч тонн.

 

Нагадаємо, що у попередньому місяці (жовтень 2015р.) ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM наростило обсяги виробництва та реалізації аміачної селітри. Зокрема у жовтні 2015 року виробництво аміачної селітри зросло на 2,3% (+1 142 тонни) у порівнянні з відповідним періодом 2014 року.  За цей час «Рівнеазот»  випустив понад 50 тисяч  тонн аміачної селітри.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

КОМАНДА ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEМ ОЧОЛИЛА МІСЬКИЙ ...

квіт. 03 2015

Після другого етапу спортивних змагань у рамках міської спартакіади, команда ПАТ «Рівнеазот» ...

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ВІДКРИЛО НОВУ ТОЧКУ З ПРОДАЖУ ...

бер. 12 2014

На ПАТ «Рівнеазот»,  яке входить в OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF) ...

Детальніше...

ОЛЕКСАНДР ХАЛІН, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ХОЛДИНГУ ...

квіт. 18 2014

Чотири виробники азотних добрив: ПАТ «Азот» (Черкаси, Україна), ПАТ «Концерн СТИРОЛ» (Горлівка, ...

Детальніше...

СПОРТСМЕНИ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEМ ВИБОРОЛИ ДРУГЕ ...

квіт. 03 2015

Спортивна команда ПАТ «Рівнеазот»,  яке входить в OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top