шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

За три місяці 2014 року ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), збільшило виробництво вапняково-аміачної селітри (ВАС) на 2,14% у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. Так за цей час було вироблено 130 320 тонн (+2 732 тонн порівняно з аналогічним періодом попереднього року) цього міндобрива.

 

Окрім збільшення виробництва вапняково-аміачної селітри у першому кварталі 2014 року, ПАТ «Рівнеазот»  OSTCHEM збільшило виробництво і аміаку рідкого технічного у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.  Приріст виробництва рідкого аміаку становив 1 083 тонн. Всього за цей час на підприємстві було вироблено 118 778 тонн рідкого аміаку.

Випуск та реалізація інших видів міндобрив, зокрема аміачної селітри, знизився. За минулий рік «Рівнеазот» виготовив 138 309 тонн аміачної селітри, 11 933 тонни аміаку водного технічного та 191 651 тонну неконцентрованої азотної кислоти.

Обсяг виробництва мінеральних добрив у перерахунку на 100% поживних речовин за три місяці 2014 року склав 85 124 тони.

«Корекція наших виробничих планів та завдань відбувається в залежності від попиту на ринку. Ми використовуємо підвищення попиту на те чи інше міндобриво для нарощення обсягів виробництва найбільш затребуваного виду мінеральних добрив. При формуванні виробничої програми підприємства ми враховуємо інтереси як вітчизняного ринку, так і потреби наших закордонних партнерів.

Так з початку 2014 року понад 75% аміачної селітри та весь аміак водний технічний, вироблений на «Рівнеазоті», ми реалізували на внутрішньому ринку. Доля  продажу вапняково-аміачної селітри на внутрішньому ринку  за цей час майже зрівнялася з обсягом проданої ВАС за кордон. Так 45% цього міндобрива було реалізувано на внутрішньому ринку та 55% на ринках іноземних партнерів», – каже Михайло Заблуда, голова правління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM.

Головними споживачами продукції ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM за кордоном є Австралія, Польща, Угорщина та Малайзія.

Загальний обсяг  реалізації основних продуктів (робіт та послуг) ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM за три місяці 2014 року склав понад 638,23 млн грн.

«Ми маємо велику перевагу холдингу у  тому, що можемо досить оперативно верстати виробничу програму. Можливість регулювати обсяги виробництва мінеральних добрив нам дало втілення цілого ряду інвестиційних проектів на проммайданчиках усіх підприємств холдингу. Усі інвестиційні проекти  прямо чи опосередковано впливають на приріст товарної продукції за рахунок росту обсягів виробленої продукції. Через це ми і вкладаємо значні кошти у модернізацію проммайданчиків підприємств», – говорить Олександр Халін, генеральний директор OSTCHEM. 

 У 2013 році у «Рівнеазот» OSTCHEM було інвестовано близько 179 мільйонів гривень.  

У 2013 році на ПАТ «Рівнеазот»  OSTCHEM було втілено такі інвестиційні проекти: відновлення двох агрегатів неконцентрованої азотної кислоти; переведення виробництва аміаку на інноваційну розподілену систему управління; будівництво нового сучасного складу неконцентрованої азотної кислоти.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

У ЛИСТОПАДІ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM НАРОСТИВ ОБСЯГИ ...

груд. 11 2015

  У листопаді 2015 року ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM ...

Детальніше...

«КАБІНЕТ МІНІСТРІВ ВЕДЕ АНТИУКРАЇНСЬКУ ПОЛІТИКУ, А ...

лип. 15 2015

  За час роботи нинішнього уряду зовнішній борг України зріс у три рази – до 1,4 трильйона ...

Детальніше...

У 2014 РОЦІ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEМ ЗБІЛЬШИЛО ...

січ. 20 2015

У 2014 році ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії ...

Детальніше...

ПРАЦІВНИКИ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ПРИБРАЛИ МІКРОРАЙОН ...

квіт. 29 2016

  Близько 200 працівників ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top