шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Окрім основного завдання – випускати добротну, конкурентноспроможну продукцію, вчасно і якісно проводити ремонти, спрямовувати весь свій потенціал на оновлення та модернізацію виробництва підприємство реалізує ряд соціальних проектів.
ПАТ «Рівнеазот» допомагає шкільним та дошкільним установам, комунальним організаціям, оздоровчим лікувальним закладам, релігійним організаціям, державним установам. Допомога полягає не лише у перерахунку коштів.
Серед соціальних проектів підприємства - і передплата періодики для навчальних закладів, і придбання обладнання та автомобілів невідкладної швидкої допомоги лікувальним закладам, і адресна допомога інтернатам, пансіонатам, монастирям тощо.
Окрім того, соціальна служба підприємства турбується про допомогу працівникам «Рівнеазоту» та задоволення їхніх соціальних потреб. Лише у 2012 році соціальна підтримка працівників склала 2,3 мільйона гривень. Допомогу отримали призовники в лави армії,  матері при народженні дитини, працівники підприємства при звільненні і виході на заслужений відпочинок. Виділялися також кошти на поховання працівників підприємства або членів їх родин, отримували допомогу працівники підприємства, які потрапили в складні життєві ситуації, а також на лікування; матеріальна підтримка виділялася багатодітним родинам.  До 8 Березня  отримали премію як працюючі жінки підприємства, так і  жінки-ветерани підприємства, які нині є непрацюючими пенсіонерами. Не обминули увагою і колишніх працівників підприємства, учасників Великої Вітчизняної війни, їм також виділено матеріальну допомогу.

Окрім адресної матеріальної допомоги, ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM забезпечує працівників підприємства якісним та змістовним дозвіллям, турбується про їхнє здоров’я.

На підприємстві діють такі об'єкти соцкультпобуту: комбінат громадського харчування, Палац культури і спорту «Хімік», бібліотека, санаторій-профілакторій, лікувально-оздоровче управління, стадіон, траса мотокросу.

Спорт
На підприємстві приділяється велика увага фізичній культурі і спорту.
У 1995 році введений в експлуатацію спортивний комплекс «Хімік», до складу якого входить футбольне поле, запасне футбольне поле, волейбольний майданчик та майданчик пляжного волейболу, траса мотокросу. Тут постійно проводяться змагання з 10-ти видів спорту за програмою Спартакіади ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM. Працівники цехових колективів беруть участь у змаганнях.  Збірні команди підприємства брали участь у фестивалі фізичної культури і спорту м. Рівне з 13-ти видів спорту, де займали призові місця. Працівники ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM беруть участь в Спартакіадах Рівненськой області.
На спорткомплексі «Хімік» проходять чемпіонати України і міжнародні змагання з мотокросу, приурочені до Дня хіміка і до Дня незалежності України.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
Scroll to top