шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Ми запрошуємо на  підприємство найкращих професіоналів у своїх галузях - кваліфікованих і ініціативних співробітників.

Ми прагнемо створювати максимально зручні та безпечні робочі місця і формувати умови, в яких працівники можуть ефективно застосовувати свої професійні навички та розвивати свої таланти.

Робота на нашому підприємстві – впевненість у завтрашньому дні, гарантія стабільності та життєвого успіху. Приєднуйтесь до нашого трудового колективу, станьте справжнім професіоналом своєї справи.

Робота за професією - складна та відповідальна, потребує набуття умінь та навичок. Постійно проводимо додаткове навчання в учбовому центрі та на виробництві. 

Перспективна робота для молоді, що має вищу освіту за спеціальностями: хімічні технології (різної спеціалізації), теплоенергетика, автоматизовані системи керування виробництвом, обладнання хімічних підприємств.

Режим роботи: - 5-денний робочий тиждень, 8 годин щоденно,

                 або   - 2 зміни по 12 годин через 2 дня вихідних.

З питань працевлаштування або додаткових запитань звертайтесь до відділу кадрів підприємства за телефоном: (0362) 61-26-28
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Ознайомтеся з поточними вакансіями:

Прессекретар / PR менеджер: побудова PR-функції підприємства з нуля, запуск роботи пресслужби; взаємодія з місцевими ЗМІ та профільними журналістами (відповіді на запити, підготовка коментарів, напрацювання та ведення медіа бази). Детальніше:

Майстер з ремонту електроустаткування: Забезпечує правильну експлуатації, міжремонтне обслуговування та плановий ремонт обладнання. Заробітна плата від 16.180,00 грн. на місяць - вища профільна освіта. Досвід роботи та підтвердження кваліфікації обов’язкові.

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 5-6 розрядів:  Розбирає, здійснює капітальний ремонт електроустаткування, всіх типів і габаритів. Регулює та перевіряє апаратуру і прилади електроприводів після ремонту. Заробітна плата від 12.300,00 грн. на місяць. Досвід роботи та підтвердження кваліфікації обов’язкові.

Слюсар з КВПіА 4-5-6 розрядів: Ремонтує,   регулює,   випробовує, юстирує,  монтує і здає прилади  з  підганянням  та  доведенням відповідних деталей та вузлів. Заробітна плата від 12.300,00 грн на місяць. Досвід роботи та підтвердження кваліфікації обов’язкові.

Електрозварник ручного зварювання: Виконувати ручне дугове зварювання складних і відповідальних апаратів, вузлів, конструкцій і трубопроводів з різних сталей, кольорових металів і сплавів. Виконувати ручне дугове зварювання відповідальних складних технологічних конструкцій, які працюють в складних умовах. Наплавляти дефекти відповідальних деталей машин, механізмів і конструкцій. Наплавляти особливо складні і відповідальні деталі і вузли. Заробітна плата від 15.000,00 грн на місяць. Запрошуємо випускників професійно - техничних навчальних закладів.

Інженер з комп’ютерних систем ( мережевий адміністратор): знання мережевих протоколів, маршрутизації, вміння налаштовувати комутатори L2-L3 рівнів, міжмережеві екрани, маршрутизатори виробників мережевого обладнання Cisco, D-link, Mikrotik. Налагодження та обслуговування системи моніторингу Zabbix. Заробітна плата 19000 грн.

Інженер з комп’ютерних систем ( системний адміністратор): досвід роботи з серверним обладнанням, та апаратним комп’ютерним забезпеченням, з поштовими сервісами MS Exchange, адміністрування MS Active Directory, GPO ОС Windows, Linux, знання системи віртуалізації VMware ESXi, систем резервного копіювання віртуальних машин (VEEAM). Заробітна плата 19000 грн.

 

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.

Базові дані ПрАТ "РІВНЕАЗОТ":

Юридична адреса: Україна,35331, Рівненська обл. Рівненський р-н, село Городок, вул. Штейнгеля барона, буд. 139А,

Реквізити:

р/р UA24300647000000002600101115

в АБ “КЛІРИНГОВИЙ ДІМ” в м. Києві

МФО 300647

Код ЄДРПОУ: 05607824

Індивідуальний податковий номер: 056078217166

e-mail: rvazot@azot.rv.ua

Scroll to top