шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

14-15 травня на ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEMвідбувся семінар, головною темою якого була модернізація аміачного виробництва на підприємствах холдингу OSTCHEM.

Ініціатором семінару виступив холдинг OSTCHEM. Як розповів технічний директор OSTCHEM Михайло Іванович Шафран, основною метою семінару є ознайомлення з практичними напрацюваннями та технічними рішеннями провідної американської компанії KBR, Inc. (у минулому – KelloggBrown & Root). Ця компанія впродовж багатьох десятиліть займається реалізацією проектів у галузі будівництва нових агрегатів виробництва аміаку та реконструкції діючих.

Головними доповідачами на семінарі були представники KBR, Inc. Володимир Олійник, керівник проектів синтез-газу у Лондонському технологічному центрі (підрозділ KBR, Inc. з технологічних напрямків), та Тревор Нерс (TrevorNurse), консультант з технології аміачних виробництв у Лондонському технологічному центрі (підрозділ KBR, Inc. з технологічних напрямків).

На семінарі були присутні не лише представники «Рівнеазоту», а й представники суміжних підприємств: Черкаського ПАТ «Азот» та  ПрАТ «Сєвєродонецьке об'єднання Азот».

Семінар був побудований у режимі діалогу. Учасники заходу мали змогу ставити запитання, обговорювати технічні рішення, розглядати реальні аміачні виробництва.

 

«Ми не випадково обрали ПАТ «Рівнеазот» для проведення цього семінару. Однією з причин є нестабільна ситуація на Сході нашої країни, а іншою (і головною) є те, що серед усіх підприємств OSTCHEM саме на «Рівнеазоті»  показники з енергозатрат (витратний коефіцієнт споживання природного газу) є найнижчими. У 2004-2006 роках підприємство виконало реконструкцію агрегатів з виробництва аміаку, застосовуючи передові (на той час) технічні доробки», – розповідає Михайло Шафран.

Володимир Олійник та Тревор Нерс представили інноваційні проекти компанії KBR, які спрямовані на реконструкцію агрегатів аміаку у двох напрямках: модернізацію з метою збільшення виробничих потужностей агрегатів та модернізацію з метою зниження енергозатрат на виробництво аміаку.

На семінарі, який пройшов на «Рівнеазоті», особливу увагу приділяли модернізації агрегатів з метою зниження енергозатрат на виробництво аміаку.

Нині OSTCHEMмає позитивний баланс виробництва аміаку. На підприємствах холдингу гостріше стоїть завдання переробки аміаку. З іншого боку – ціна сировини (природного газу) та кон'юнктура світового ринку не дозволяє холдингу нарощувати виробництво аміаку без зниження енергозатрат.  Агрегати, які випускають аміак на підприємствах холдингу, у роботі вже понад 25-30 років. Рівень технології та інженерних рішень, які були актуальні тридцять років тому, на сьогодні є досить застарілі. Беручи до уваги гарний стан усього обладнання аміачних виробництв підприємств холдингу, зараз на часі провести реконструкцію певних агрегатів та досягнути суттєвих результатів зі зниження споживання енергоресурсів.

 «На підприємствах холдингу різниця у споживанні природного газу між найкращим і найгіршим агрегатом становить близько 100 кубічних метрів. Місця для модернізаційних маневрів та вдосконалення – більш ніж достатньо», – каже Михайло Шафран.

Учасники семінару розглянули багато технічних рішень для вирішення  різних завдань з реконструкції виробництва аміаку.

«Це не означає, що усі запропоновані варіанти будуть втіленими. Ми отримали багато цінної інформації. Після ретельного аналізу ми приймемо рішення стосовно того, які заходи будемо втілювати на нашому проммайданчику, аби отримати від цього максимальний економічний ефект», – каже Віталій Пилипенко, начальник технічного відділу ПАТ «Рівнезот».

Окрім цього семінару, холдинг  OSTCHEM проведе цілий ряд заходів, які мають на меті вивчити передовий світовий досвід з модернізації виробництва аміаку та використати на своїх підприємствах кращі технологічні рішення. Так, уже наступного тижня група спеціалістів холдингу поїде на ознайомлення з реконструйованими агрегатами компанії Халдер Топсе. А наприкінці року спеціалісти підприємств  OSTCHEMна реальному виробництві ознайомляться з реконструйованими агрегатами компанії KBR, Inc.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

«РІВНЕАЗОТ» ПРОДОВЖУЄ РОБОТУ В ШТАТНОМУ РЕЖИМІ

лип. 20 2021

Пресслужба «Рівнеазоту» повідомляє, що 20 липня  2021 року на підприємстві відбулась ...

Детальніше...

КОМАНДА ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ПОСІЛА ІІ МІСЦЕ У ...

груд. 18 2013

У Рівному триває загальноміська Спартакіада-2013 під керівництвом управління у справах сім'ї, ...

Детальніше...

ДІТИ ПРАЦІВНИКІВ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEМ ОТРИМАЛИ ...

лип. 03 2015

Адміністрація та профспілковий комітет ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує ...

Детальніше...

НАШІ СПОРТСМЕНИ ЗНОВУ СЕРЕД КРАЩИХ

груд. 18 2013

У минулому році на міській спартакіаді команда спортсменів з «Рівнеазоту» OSTCHEM виборола почесне ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top