шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

 

ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об'єднує підприємства азотної хімії GroupDF), проводить модернізацію двох технологічних ниток з виробництва вапняково-аміачної селітри (цех СМД). Ця модернізація дасть значний економічний ефект та забезпечить стабільність усього виробництва підприємства. Загальна сума інвестицій складе понад 17,3 мільйони гривень.

  

Початку масштабних інноваційних робіт на виробництві вапняково-аміачної селітри (ВАС) передували роботи з експертного діагностичного обстеження трубопроводів, апаратів, запірної, регулюючої та запобіжної арматури, компресорного, теплообмінного  та насосного обладнання.

  «Проекти з модернізації щорічно реалізуються на підприємствах OSTCHEM з травня по вересень – у той час, коли попит на азотні добрива суттєво зменшується. Цього сезону ми виконуємо ремонтну кампанію з модернізації виробництва вапняково-аміачної селітри. Вже відремонтована повністю четверта технологічна нитка. Зараз проводяться роботи з модернізації третьої  технологічної нитки з виробництва ВАС у цеху складних мінеральних добрив. Ми вже досягли позитивних результатів у процесі впровадження інвестицій. На виробництві вапняково-аміачної селітри витратна норма природного газу на одну тону ВАС знизилася на 27,2%», – розповів Михайло Заблуда, Голова правління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM.

 Усі ремонтні та відновлюючі роботи з модернізації  цеху виконують висококваліфіковані працівники ремонтного виробництва та управління ремонтно-монтажних робіт ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM.

 Модернізація виробництва ВАС передбачає інноваційне удосконалення схеми подачі пульпи (суміш, з якої формуються гранули ВАС). Також на третій технологічній нитці планується повна заміна корпусу барабана гранулятора, опорних станцій, бандажів, вінцевої та підвінцевої шестерень. При виготовленні нового обладнання, за рекомендацією профільних інститутів, була змінена марка сталі, що у свою чергу забезпечить міцність та довговічність виготовлених запчастин.

 У ході ремонту цеху СМД також буде відремонтовано усе компресорне, теплообмінне  та насосне обладнання, трубопроводи та арматура.

  З 2011 по 2013 рік холдинг OSTCHEM інвестував у розвиток ПАТ «Рівнеазот»  549 млн. грн. Наприкінці квітня власник ПАТ «Рівнеазот» Дмитро Фірташ під час телемосту з працівниками підприємства підтвердив, що інвестиційні плани в 2014 році щодо розвитку ПАТ «Рівнеазот» повністю зберігаються.

 Процес модернізації цеху СМД дозволить підвищити   продуктивність роботи технологічного обладнання, що, в свою чергу, дозволить наростити виробництво та зменшити витратні коефіцієнти на одиницю продукції.

 Проектні виробничі потужності вапняково-аміачної селітри ПАТ «Рівеазот» OSTCHEM становлять 1200 тонн/добу

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM СПІЛЬНО З НАУКОВЦЯМИ ...

жовт. 31 2014

У навчальному центрі ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства ...

Детальніше...

ОРГАНИ ДЕРЖКОНТРОЛЮ ПРОВЕЛИ КОМПЛЕКСНУ ПЕРЕВІРКУ НА ...

серп. 29 2016

  На ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії ...

Детальніше...

ПЛАН З ПОРЯТУНКУ УКРАЇНИ: ДМИТРО ФІРТАШ РОЗПОВІВ, ЯК ...

бер. 03 2015

Сьогодні у Відні було презентовано Агентство з модернізації України, яке через 200 днів має ...

Детальніше...

СПІЛКА ХІМІКІВ УКРАЇНИ, ПРЕДСТАВНИКИ НАЙБІЛЬШИХ ...

квіт. 23 2015

Представники найбільших українських хімічних підприємств України, Спілка хіміків України та ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top