шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Наприкінці листопада у Рівному пройшов осінній регіональний форум у рамках проекту «Чотири сезони». Метою заходу є створення майданчика для формування регіональних співтовариств професіоналів агросектору. Захід відбувся на базі ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об'єднує підприємства азотної хімії Group DF). У ньому взяли участь сільгоспвиробники західного регіону України.

Холдинг OSTCHEM, виступив генеральним партнером проведення другого аграрного форуму «Чотири сезони». Проект створений для формування регіональних спільнот професіоналів агросектору – представників дрібних і середніх фермерських господарств, підприємств-виробників мінеральних добрив, науково-дослідних інститутів, компаній, які спеціалізуються на поставках агрохімії для сільгоспвиробників.

Перший регіональний форум «Чотири сезони» відбувався наприкінці серпня цього року у місті Черкаси на базі черкаського ПАТ «Азот». У ньому взяли участь сільгоспвиробники центрального регіону України.

«Метою проведення форуму є створення групи найбільш активних і прогресивних учасників аграрного ринку. Ми прагнемо надати аграрним компаніям дієві інструменти покращення і здешевлення  агрохімічного забезпечення їхньої діяльності. Мова йде не лише про продукцію, але й про супровідні послуги, інформаційне забезпечення, і не лише про нашу виробничу групу, але й про будь-якого учасника ринку, який сповідує схожу ідеологію», −  розповідає Сергій Рубан, керівник відділу маркетингової аналітики OSTCHEM.

Основною темою нинішнього форуму була підготовка вітчизняних аграріїв до весняного посівного сезону. Учасники форуму обговорювали забезпечення сільгоспвиробника агроресурсами, аналізували стан та перспективи розвитку аграрного ринку, розглянули ефективні агрономічні технології, поділилися  рецептами успішної роботи в агросекторі.  Усе це розглядалося крізь призму третьої агрохімічної революції, яка зараз триває у світі. Головним трендом цієї агрохімічної революції є управління процесами росту культур.

«Для нас знаково, що нинішній форум відбувся саме на базі нашого підприємтсва, − говорить Голова правління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM Михайло Заблуда. – Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, «Рівнеазот» залишається активним гравцем на ринку мінеральних добрив. Більше того, вже зараз, проводячи модернізацію проммайданчика, ми маємо на меті вдосконалити виробництво настільки, щоб у найближчому майбутньому ми  могли випускати інноваційну лінійку продуктів, які відповідають викликам третьої агрохімічної революції».

Уже найближчим часом холдинг OSTCHEM за допомогою найбільш прогресивної групи аграріїв, профільних інститутів, державних органів та інших зацікавлених сторін планує розробити національну систему «розумного управління ростовими процесами» (IMGP). Складовими частинами цієї системи є знання властивостей ґрунтів, на яких працюють агровиробники, постійний моніторинг усіх факторів, що впливають на врожай, якісна обробка землі, якісний посівний матеріал, якісний та своєчасний агрохімічний супровід.

Учасники форуму мали змогу відвідати проммайданчик ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM з оглядово-ознайомчою екскурсією. На підприємстві форумчани побували на виробництвах аміаку, неконцентрованої азотної кислоти та у цехах виробництва кінцевої продукції – мінеральних добрив. Гостей ознайомили зі структурою роботи підприємства, його історією, перспективами розвитку. Кожен охочий зміг на власні очі побачити як та в яких умовах виготовляється продукція на підприємстві. Таку можливість учасники форуму оцінили як виключну, зізнаючись, що мало хто з власників підприємств проводить подібні заходи.  

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

НА 10,56 % ЗБІЛЬШИЛО ВИРОБНИЦТВО ВАПНЯКОВО-АМІАЧНОЇ ...

груд. 30 2014

  За одинадцять місяців 2014 року ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує ...

Детальніше...

ПОДОРОЖ ПРАВОСЛАВНИМИ СВЯТИНЯМИ КАРПАТ

груд. 18 2013

Нещодавно на нашому підприємстві в рамках туру вихідного дня був ...

Детальніше...

OSTCHEМ ВІДНОВЛЮЄ ВИРОБНИЦТВО НА ПІДПРИЄМСТВАХ ...

вер. 25 2015

  Два підприємства Ostchem – ПАТ «Рівнеазот» та ПАТ «АЗОТ» ...

Детальніше...

ЗА СПРИЯННЯ ХОЛДИНГУ OSTCHEM У РІВНОМУ ВІДБУВСЯ ДРУГИЙ ...

груд. 17 2014

Наприкінці листопада у Рівному пройшов осінній регіональний форум у рамках проекту «Чотири сезони». ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top