шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Нещодавно у рамках партнерської співпраці працівники ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), відвідали Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (НТУУ «КПІ»). Метою робочої зустрічі було поглиблення партнерських зв’язків з підготовки кадрів для хімічної галузі України між хіміко-технологічним факультетом та підприємством. Сторони опрацювали вже досягнуті результати та окреслили  кроки подальшої співпраці.

Зустріч зі студентами КПІ у 2013 році

Співпраця «Рівнеазоту» з КПІ  розпочалася ще у березні 2012 року з проходження студентів університету стажування у рамках виробничої практики на проммайданчику підприємства. У 2013 році ПАТ «Рівнеазот» та НТУУ «КПІ» уклали угоду щодо підготовки кадрів. Сьогодні на хіміко-технологічному факультеті на заочній формі навчається 22 працівники підприємства.

«Співпраця з навчальними закладами є головним сегментом комплексного підходу до підготовки кадрів на підприємстві. Ми не лише підвищуємо освітній та професійний рівень своїх працівників, а й формуємо позитивний імідж підприємства серед школярів і студентів та у тісній співпраці з навчальними закладами готуємо молодих спеціалістів (забезпечуємо професійне теоретичне та практичне навчання). Ці три напрями і забезпечують якісний добір та підготовку кадрів на підприємстві», – каже Голова правління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM Михайло Заблуда.

ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM представляв начальник відділу кадрів Сергій Олександрович Григор’єв. Упродовж двох днів Сергій Олександрович провів ряд заходів, які мали на меті поглибити та вдосконалити співпрацю між підприємством та університетом. Зокрема він провів кілька робочих зустрічей з представниками адміністрації інституту, з деканом хіміко-технологічного факультету Ігорем Михайловичем Астрелiним та професорсько-викладацьким складом факультету.

 «Наші працівники є студентами двох навчальних груп хіміко-технологічного факультету.  Відгуки про наших студентів серед професорсько-викладацького складу факультету надзвичайно схвальні. Усі наші працівники-студенти навчаються успішно, не мають академічної заборгованості. За словами викладачів, наші студенти є прикладом для інших, адже мають не лише високу мотивацію навчатися, але й вже володіють ґрунтовним рівнем практичних знань. Наступного року ми матимемо перший випуск бакалаврів хіміків-технологів», – розповідає начальник відділу кадрів ПАТ «Рівнеазот» Сергій Григор’єв.

Для подальшого розширення співпраці між КПІ та «Рівнеазотом» з метою залучення на виробничі потужності підприємства кращих студентів-хіміків у вересні представники відділу кадрів підприємства планують провести робочу зустріч із майбутніми випускниками інституту. Майбутніх професіоналів хімічної галузі ознайомлять із виробничими процесом на «Рівнеазоті», зі створенням та історичним розвитком підприємства, умовами праці, професійними якостями рівненського хіміка, соціальним забезпеченням працівників пільгами, преміями та ін.

«Ось і цього року ми вже розглядаємо пропозиції випускників КПІ, які бажають працевлаштуватися на «Рівнеазоті». Так, наприклад, маємо кандидата на працевлаштування родом із Черкас. З підприємством він ознайомився під час проходження практики. Під час співбесіди майбутній фахівець зізнався, що культура виробництва та колектив «Рівнеазоту» його вразили настільки, що він рішуче налаштований стати частиною нашої великої виробничої сім’ї. Хочу зауважити, що охочих працювати на «Рівнеазоті» чимало, разом з тим працевлаштовуються на нашому підприємстві лише найобдарованіші», – розповідає  Сергій Григор’єв.

Роботу з кадрами ПАТ «Рівнеазот» визначає політика холдингу OSTCHEM, яка спрямована на фаховий підбір та високопрофесійну підготовку працівників.

Згідно з розробленою довгостроковою програмою підготовки кадрів на підприємстві, окрім НТУУ «КПІ», ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM співпрацює з Вінницьким національним технічним університетом, Національним університетом «Львівська політехніка», Дніпродзержинським державним технічним університетом, дніпропетровським Українським державним хіміко-технологічним університетом, рівненським Національним університетом водного господарства та природокористування, а також зі всіма рівненськими школами та Технічним коледжем Національного університету водного господарства та природокористування у Рівному.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

СВЯТО ДРУЖБИ ТА ДОБРИХ СПРАВ

жовт. 31 2016

  Традиційно на початку осені у Палаці культури та спорту «Хімік» ПАТ «Рівнеазот» ...

Детальніше...

ПАТ«РІВНЕАЗОТ» Путівки на оздоровлення

жовт. 05 2012

ПУТІВКИ На підприємство надійшли такі путівки на оздоровлення: - Санаторій «Судак», м. Судак, з ...

Детальніше...

РОДИНИ ПРАЦІВНИКІВ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEМ ОТРИМАЮТЬ ...

черв. 24 2016

  Адміністрація та профспілковий комітет ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM ...

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ПРИВІТАВ ДІТЕЙ РІВНЕНСЬКОГО ...

груд. 23 2014

Близько десяти років поспіль гарною традицією є візити з подарунками представників ПАТ «Рівнеазот» ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top