шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

 

Пускові операції тривали з 6 по 9 лютого і торкнулись основних цехів підприємства. У підготовчих та пускових роботах, окрім працівників цехів, були задіяні усі служби ПАТ «Рівнеазот». Наслідком їх злагоджених дій стало відновлення аміачного виробництва, а саме – запуск агрегату підготовки синтез – газу (ПСГ №3) та трьох агрегатів синтезу аміаку у цеху Ам-2.

Пуску аміачного виробництва на підприємстві передували підготовчі роботи, які розпочались ще на початку лютого. У процесі підготовки до запуску,окрім цехів аміаку, були задіяні цехи водопостачання і каналізації (ВіК), неконцентрованої азотної кислоти (НАК) та хімічної підготовки води (ХПВ). Усі роботи проходили паралельно, згідно із затвердженими графіком та дотриманням вимог діючих регламентів та інструкцій. Перший етап підготовчих робіт передбачав введення в дію другого водооборотного циклу у цеху водопостачання та каналізації. За кілька днів працівники цеху перевірили усі трубопроводи, з’єднання та протоки і належним чином підготували обладнання градирень та агрегатів насосної станції (к. 211) до роботи.

Основні підготовчі роботи проходили у цеху Ам-2. Окрім спеціалістів цеху над пуском комплексу працювали фахівці управління ремонтно-монтажних робіт (УРМР), служби КВПтаА та спеціалісти цеху електропостачання (ЦЕП). За час підготовки бригади УРМР здійснили збірку калориферів та трубопроводів у відділенні поршневої та турбінної компресії, а також теплообмінників, насосного та компресорного обладнання. Разом із персоналом цеху Ам-2 вони встановили усю регулюючу арматуру на технологічних трубопроводах, підготували поршневі компресори для подачі азото-водневої суміші на агрегати синтезу та опресували агрегат підготовки синтез-газу (ПСГ №3). Фахівці служби КВПтаА, у свою чергу, зробили обв’язку та налаштування регулювальних клапанів на технологічних трубопроводах, а працівники ЦЕП провели вимірювання ізоляції обладнання.

– Процес підготовки і пуску обладнання цеху ускладнювався погодними умовами, тому ми постійно слідкували за температурою у трубопроводах, щоб не допустити їх перемерзання, – розповідає начальник цеху Ам-2 Олександр Мошкутело.

За час підготовки чималий обсяг робіт виконали і у цеху аміаку-1, основним завданням якого є очистка танкових продувних газів із цеху Ам-2. Відтак, були перевірені та опресовані усі технологічні трубопроводи, теплообмінне обладнання і абсорбційні колони. Також фахівці цеху разом із бригадами ремонтників підготували до роботи колону танкових продувних газів і апарати задіяні у виробництві аміачної води. В рамках підготовчих робіт служби цеху забезпечили прийом оборотної води на відділення зрідження газоподібного аміаку (к. 174) та відділення виробництва аміачної води (к. 313(б)).

Для повноцінної роботи цеху Ам-2 підготовчі роботи провели ще у кількох цехах підприємства. Зокрема, ввели в дію турбогенераторну установку в цеху НАК, необхідну для виробництва електроенергії та підігріву води у другому водооборотному циклі. А в цеху ХПВ підготували обладнання для подачі знесоленої води потрібної для виробництва пари у цеху Ам-2.

– Для успішного виконання підготовчих та пускових операцій ми локалізували усі служби підприємства, – розповідає головний інженер ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM Володимир Коваленко. – Саме завдяки їхній злагодженій та високопрофесійній роботі, а також кваліфікованим діям працівників цехів, нам вдалося відновити аміачне виробництво у найкоротші терміни.

Перші тонни аміаку власного виробництва «Рівнеазот» отримав 8 лютого. Наразі агрегат ПСГ №3 працює на максимальних навантаженнях, завдяки чому одна виробнича лінія цеху здатна виробляти понад 650 тонн аміаку в день.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

СПОРТСМЕНИ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEМ ВИБОРОЛИ ДРУГЕ ...

квіт. 03 2015

Спортивна команда ПАТ «Рівнеазот»,  яке входить в OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії ...

Детальніше...

ПОЗИЦІЯ ДМИТРА ФІРТАША ВІДНОСНО ОСТАННІХ ПОДІЙ В ...

січ. 30 2014

  Сьогодні в Україні відбуваються події, котрі не дозволяють мені, як громадянинові та ...

Детальніше...

НОВИЙ АВТОГРЕЙДЕР ВПОРАЄТЬСЯ З НАСЛІДКАМИ НАЙСУВОРІШОЇ ...

груд. 24 2013

Цього року зима розпочалася за календарем – у перші дні грудня. «Рівнеазот» OSTCHEM подбав, аби ...

Детальніше...

За підсумками 2011 року ПАТ «РІВНЕАЗОТ» наростило ...

черв. 14 2012

ЗА ПІДСУМКАМИ 2011 РОКУ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» НАРОСТИЛО ЕКСПОРТ НА 39,3 відсотка. ПАТ «Рівнеазот», яке ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top