Повідомлення про проведення відкритого обговорення проекту рішення НКРЕКП
Приватне акціонерне товариство “РІВНЕАЗОТ” повідомляє, що 15 грудня 2021 року об 11:00 год. за адресою: Рівненська область, Рівненський р-н, с. Городок, вул. Штейнгеля барона, буд. 139А, у приміщенні актового залу заводоуправління, відбудеться відкрите обговорення (відкрите слухання) питання розгляду тарифу на послугу з централізованого водовідведення на 2022 рік, відповідно до вимог постанови НКРЕКП № 866 “Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”.
У зв’язку із запровадженням адаптивного карантину до 31 грудня 2021 року, спрямованого на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID - 19), відкрите обговорення буде проведено в режимі онлайн-трансляції з використанням додатка Zoom, про що завчасно будуть повідомлені всі зацікавлені особи, які у встановлений термін подадуть письмо заявки на участь у відкритому обговоренні.
Зауваження і пропозиції по суті питання, що пропонується до відкритого обговорення (відкритого слухання), надсилаються електронною поштою на адресу ПрАТ “РІВНЕАЗОТ”: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або засобами поштового зв’язку на адресу: Рівненська область, Рівненський р-н, с. Городок, вул. Штейнгеля барона, буд. 139А. Зауваження та пропозиції приймаються з 03.12.2021 по 13.12.2021.
Для реєстрації зауважень та пропозицій просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб - повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.
Дата розміщення повідомлення 02.12.2021 р.
- Інші новини
СПОРТСМЕНИ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEМ ВИБОРОЛИ ДРУГЕ ...
квіт. 03 2015Спортивна команда ПАТ «Рівнеазот», яке входить в OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії ...
Детальніше...«Рівнеазот» – чуйний до потреб рівнян
черв. 14 2012ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM – соціально-активний «Рівнеазот» – чуйний до потреб рівнян. 2012 рік ...
Детальніше...Обґрунтування щодо розгляду тарифів на послугу з ...
трав. 14 2021Основною причиною необхідності перегляду тарифу на централізоване водовідведення на 2021 ...
Детальніше...У ЛИСТОПАДІ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM НАРОСТИВ ОБСЯГИ ...
груд. 11 2015У листопаді 2015 року ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM ...
Детальніше...

