шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

  IMG 01

 За місяць підприємство поставило до лікарень 52,7 тис. м3 медичного кисню

     2 грудня 2021 року. Рівне. Україна. У листопаді 2021 року ПрАТ «Рівнеазот», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, виготовив та відвантажив лікарням 52,7 тис. м3 (8787 балонів) кисню. Таким чином, у листопаді «Рівнеазот» утричі наростив обсяг виробництва кисню, у порівнянні з жовтнем (тоді було вироблено 17,3 тис. м3).

Кисень відвантажується безкоштовно у балонах до 24 лікарень Рівненської, Волинської та Житомирської областей. Серед ключових отримувачів – «Центральна міська лікарня», Рівненська міська поліклініка №2, Рівненська обласна дитяча лікарня, Рівненська обласна клінічна лікарня, Дубенська міська лікарня, Костопольська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування, «Здолбунівська центральна міська лікарня» та інші. Усього з початку 2021 року в лікарні м. Рівне та області було надано 15 344 балонів з киснем.

    «Потреба у кисні постійно зростає, до нас надходить дуже багато запитів від лікарень. У пік пандемії завод вийшов на максимальні виробничі потужності за обсягами кисню – 12 листопада нам вдалося відвантажити 2448 м3 кисню (408 балонів)», - наголосив Коваленко Володимир Григорович, головний інженер ПрАТ «Рівнеазот». За його словами, тісна взаємодія з МОЗ, мерією та обласною держадміністрацією дозволяє підприємству своєчасно відвантажувати, такий необхідний зараз, кисень до лікарень. «Наразі підприємство готується до нової хвилі. У цей складний для всіх період ми готові працювати 24/7, щоби закривати всі запити з боку МОЗ».

    Поряд із Черкаським «Азотом» та Сєверодонецьким «Азотом», «Рівнеазот» входить до холдингу Ostchem, який об'єднує хімічні заводи Дмитра Фірташа. У листопаді 2021 року підприємства Ostchem безкоштовно відвантажили 469,2 тис. м3 кисню медичним установам у 7 областях України. Загальний обсяг кисню, вироблений підприємствами групи з початку року, склав 1,171 млн м3.

 

ПрАТ «Рівнеазот» – одне з найбільших українських хімічних підприємств в Західній Україні, яке з 2011 р. входить в азотний холдинг Ostchem («Сєвєродонецьке об’єднання Азот», Черкаський «Азот» і «Рівнеазот») бізнесу GroupDF.

Основний напрямок діяльності підприємствавиробництво мінеральних азотних добрив. Також підприємство виробляє кисень технічний, рідку вуглекислоту та сухий лід.

Підприємство включає в себе цехи по виробництву: аміаку А-2 (проєктна потужність 1200 т/добу); аміаку водного технічного А-1 (проєктна потужність 1410 т/добу); азотної кислоти неконцентрованої НАК (проєктна потужність 2520 т/добу); аміачної селітри АС (проєктна потужність 1560 т/добу); вапняково-аміачної селітри СМД (проєктна потужність 1200 т/добу), діоксиду вуглецю скрапленого А-1 (проєктна потужність 18 т/добу); діоксиду вуглецю твердого А-1 (проєктна потужність 9 т/добу); азоту рідкого А-1 (проєктна потужність 1,08 т/добу); кисню технічного А-1 (проєктна потужність 3 т/добу).

GroupDF– диверсифікована міжнародна група компаній, бізнес якої представлений у ряді країн Європи та Азії. Зокрема, GroupDF – один з найбільших на території Східної Європи інвесторів у газорозподільчу, хімічну, титанову та портову галузі. Група також розвиває бізнеси у сферах сільського господарства, медіа. Засновник та власник GroupDFвідомий український бізнесменДмитро Фірташ.

Контакти преслужби: Т+38044538 0320 ext. 608 | M +380 67 24 34 900 | EЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Сторінка GroupDF вFacebook

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

ПАМ'ЯТІ МИКОЛИ МИКОЛАЙОВИЧА БОЙКА

бер. 17 2014

    14 березня  на 65-ому році пішов із життя навдивовижу  світлий душею ...

Детальніше...

ПОНАД 84 ТИСЯЧІ ТОНН ВАПНЯКОВО-АМІАЧНОЇ СЕЛІТРИ ...

бер. 13 2014

ПАТ «Рівнеазот»,  яке входить до OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF) з ...

Детальніше...

КОМАНДА ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ПОСІЛА ІІ МІСЦЕ У ...

груд. 18 2013

У Рівному триває загальноміська Спартакіада-2013 під керівництвом управління у справах сім'ї, ...

Детальніше...

З ДНЕМ ХІМІКА !

трав. 23 2014

 

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top