шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

 

Результати щорічної інвентаризації майна розглянули на засіданні спеціальної комісії підприємства, яке відбулось 26 грудня минулого року. Згідно із протоколом засідання інвентаризація була проведена в повному обсязі, а порядок зберігання товарно-матеріальних цінностей на підприємстві відповідає встановленим стандартам.

Комплексну перевірку наявності товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ) на ПАТ «Рівнеазот» проводять щороку з метою забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Торік інвентаризація на підприємстві тривала з 1 по 22 листопада. У ході її проведення робочі інвентаризаційні комісії перевіряли наявність та умови зберігання ТМЦ, а також ведення первинного складського обліку матеріально відповідальними особами. У своїй роботі члени інвентаризаційних комісій керувалися вимогами Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затверджених наказом Міністерства фінансів України №879 від 02.09.2014.

– Про початок інвентаризації ми повідомляли заздалегідь, тож усі матеріально відповідальні особи мали змогу ретельно підготуватися, – розповідає головний бухгалтер ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM Наталія Музичук. – Зокрема, навести лад у коморах та складах, скласти схеми укладки ТМЦ, прикріпити матеріальні ярлики, обладнати тимчасові робочі місця для членів інвентаризаційних комісій, забезпечити вимірювальними приладами. Такі підготовчі заходи значно полегшують роботу комісій під час перевірки та економлять чимало часу. Наталія Леонідівна наголосила, що під час проведення торішньої інвентаризації десять матеріально відповідальних осіб здійснили прийом – передачу майна.

– Трапляються випадки, коли у ході проведення інвентаризації матеріально-відповідальні особи звільняються або переводяться на іншу посаду. Це створює додаткове навантаження на членів інвентаризаційних комісій. На щастя, у минулому році затримок із прийомом – передачею майна не було, не в останню чергу завдяки професіоналізму та досвіду спеціалістів підприємства. У ході проведення інвентаризації на місцях зберігання дорогоцінних металів та виробів, що їх містять були створені окремі комісії. Такий крок був зумовлений окремим регламентом, який визначає порядок інвентаризації та обліку дорогоцінних металів (наказ Міністерства фінансів України №780 від 15.09.2015).

Також у діяльності інвентаризаційних комісій взяли участь працівники аудиторської фірми «ПрайсВатерХаус» (м. Київ), які вибірково перевіряли наявність готової продукції та товарно-матеріальних цінностей на складах готової продукції, складах металу та складах технологічного обладнання. Група аудиторів підтвердила наявність ТМЦ та відповідність процедури проведення інвентаризації вимогам нормативів. У підсумку, всі акти інвентаризації були вчасно складені та передані в бухгалтерію ПАТ «Рівнеазот» для подальшої обробки. Результати інвентаризації належним чином відображені у фінансовій звітності підприємства за 2016 рік.

 

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

БЛИЗЬКО 13 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ВИТРАТИЛО ПАТ «РІВНЕАЗОТ» ...

лют. 09 2015

У 2014 році ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії ...

Детальніше...

ЦЕНТРАЛІЗОВАНИЙ ВІДДІЛ ТЕХНІЧНОГО КОНТРОЛЮ ВІДЗНАЧАЄ ...

груд. 24 2013

25 грудня централізованому відділу технічного контролю (ЦВТК) підприємства ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM ...

Детальніше...

OSTCHEM МОДЕРНІЗУЄ ЗАЛІЗНИЧНИЙ ПАРК ПІДПРИЄМСТВ

груд. 18 2013

OSTCHEM приділяє значну увагу модернізації залізничного парку підприємств. Так, у 2013 році ПрАТ ...

Детальніше...

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ ПАТ "РІВНЕАЗОТ" OSTCHEM ...

серп. 23 2016

 

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top