шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

 

Результати щорічної інвентаризації майна розглянули на засіданні спеціальної комісії підприємства, яке відбулось 26 грудня минулого року. Згідно із протоколом засідання інвентаризація була проведена в повному обсязі, а порядок зберігання товарно-матеріальних цінностей на підприємстві відповідає встановленим стандартам.

Комплексну перевірку наявності товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ) на ПАТ «Рівнеазот» проводять щороку з метою забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Торік інвентаризація на підприємстві тривала з 1 по 22 листопада. У ході її проведення робочі інвентаризаційні комісії перевіряли наявність та умови зберігання ТМЦ, а також ведення первинного складського обліку матеріально відповідальними особами. У своїй роботі члени інвентаризаційних комісій керувалися вимогами Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затверджених наказом Міністерства фінансів України №879 від 02.09.2014.

– Про початок інвентаризації ми повідомляли заздалегідь, тож усі матеріально відповідальні особи мали змогу ретельно підготуватися, – розповідає головний бухгалтер ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM Наталія Музичук. – Зокрема, навести лад у коморах та складах, скласти схеми укладки ТМЦ, прикріпити матеріальні ярлики, обладнати тимчасові робочі місця для членів інвентаризаційних комісій, забезпечити вимірювальними приладами. Такі підготовчі заходи значно полегшують роботу комісій під час перевірки та економлять чимало часу. Наталія Леонідівна наголосила, що під час проведення торішньої інвентаризації десять матеріально відповідальних осіб здійснили прийом – передачу майна.

– Трапляються випадки, коли у ході проведення інвентаризації матеріально-відповідальні особи звільняються або переводяться на іншу посаду. Це створює додаткове навантаження на членів інвентаризаційних комісій. На щастя, у минулому році затримок із прийомом – передачею майна не було, не в останню чергу завдяки професіоналізму та досвіду спеціалістів підприємства. У ході проведення інвентаризації на місцях зберігання дорогоцінних металів та виробів, що їх містять були створені окремі комісії. Такий крок був зумовлений окремим регламентом, який визначає порядок інвентаризації та обліку дорогоцінних металів (наказ Міністерства фінансів України №780 від 15.09.2015).

Також у діяльності інвентаризаційних комісій взяли участь працівники аудиторської фірми «ПрайсВатерХаус» (м. Київ), які вибірково перевіряли наявність готової продукції та товарно-матеріальних цінностей на складах готової продукції, складах металу та складах технологічного обладнання. Група аудиторів підтвердила наявність ТМЦ та відповідність процедури проведення інвентаризації вимогам нормативів. У підсумку, всі акти інвентаризації були вчасно складені та передані в бухгалтерію ПАТ «Рівнеазот» для подальшої обробки. Результати інвентаризації належним чином відображені у фінансовій звітності підприємства за 2016 рік.

 

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

У ЛОНДОНІ ПРОЙШЛИ ДНІ УКРАЇНИ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

жовт. 23 2013

Детальніше...

У ГОРЛІВЦІ ВІДКРИЛИ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ВАРТІСТЮ ПОНАД 50 ...

жовт. 29 2013

ПАТ «Концерн СТИРОЛ», що входить до холдингу OSTCHEM (об'єднує підприємства азотної хімії Group ...

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ПРОВЕЛО НАВЧАННЯ З ЦИВІЛЬНОГО ...

жовт. 20 2014

Ці навчання були перевіркою готовності до дій сил та засобів підприємства на випадок ...

Детальніше...

РІК СТАРТУВАВ УСПІШНО

січ. 10 2014

Ось і настав 2014-й рік. Комусь уже з перших днів він  приніс приємні сюрпризи, перед кимось ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top