• DSC_0854.jpg
  • DSC_1123.jpg
  • P7010005.JPG
  • PA010022.jpg
Історична довідка

Приватне акціонерне товариство «Рівнеазот» OSTCHEM – одне з найбільших в Україні підприємств з виготовнення мінеральних добрив та адипінової кислоти...Більше

Про підприємство

Пріоритетним напрямком у діяльності ПрАТ «Рівнеазот» OSTCHEM є виробництво гранул родючості для підвищення врожайності українських ланів...Більше

Досягнення, нагороди

ПрАТ «Рівнеазот» OSTCHEM не безпідставно називають хімічним гігантом Західної України. Лише за 2012 рік підприємство реалізувало основної продукції ... Більше

шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Приватне акціонерне товариство “Рівнеазот” OSTCHEM – одне з найбільших в Україні підприємств з виготовнення мінеральних добрив та адипінової кислоти. Підприємство розташоване  в західній частині України неподалік від міста Рівне. 
Історія хімічного первістка Полісся почалася ще в листопаді 1968 року, коли на привозному аміаку було одержано перші тонни  аміачної води, а через кілька місяців – 31 березня 1969 року – рівненський синтетичний аміак. Саме тоді було заявлено про право підприємства на існування. Шлях становлення та розвитку, шлях переходу заводу  азотних добрив до велетня хімічної індустрії України видався дуже непростим і багатогранним. 
Саме на нашому підприємстві вперше в колишньому Радянському Союзі на вітчизняному обладнанні освоювалися, а потім постійно вдосконалювалися технології виробництва адипінової кислоти та виробництва солі СГ. З року в рік поліпшувалося технічне оснащення цехів, освоювалися нові види продукції. 
В 2003 році “Рівнеазот” OSTCHEM вперше в Україні ввів в експлуатацію великотоннажне виробництво вапняково-аміачної селітри, роль якої для підвищення ефективності закислених полів України важко переоцінити. 
У проміжку часу з 1969 по 2004 роки підприємством вироблено і реалізовано для сільськогосподарських споживачів 11млн 829 тис.тонн мінеральних добрив (у перерахунку на 100%-ний вміст поживних речовин), 12 млн 399 тис тонн аміаку синтетичного і 11 млн 886 тис тонн аміачної селітри.  Виготовлено і реалізовано 359700 тонн адипінової кислоти, а також іншої продукції виробничо-технічного призначення.
ПАТ "Рівнеазот" OSTCHEM є лідером в економіці Рівного та області, оскільки його частка в бюджеті міста складає понад 50 відсотків, області –  15,5 відсотка. 
  Новий імпульс для свого розвитку отримало підприємство у вересні 2003 року після завершення процесу приватизації. З приходом   на підприємство нового власника контрольного пакета  акцій - фірми «Райффайзен Інвестмент» з’явилася реальна можливість  вивести  підприємство зі стану фінансової  кризи.     Була розроблена програма   виведення    підприємства на проектні потужності виробництва та на перспективу подальшого його розвитку.  Вже на початку своєї господарської діяльності на   «Рівнеазоті» OSTCHEM власником  було вкладено  понад 18 млн грн    на відновлення  виробництва. Проведено зміну внутрішньої структури підприємства,    відновлено роботу    ремонтних служб, які були виведені раніше зі структури підприємства. Всі роботи, пов’язані із забезпеченням життєдіяльності підприємства,  почали виконувати власними силами.    Поліпшення технічного стану обладнання дало змогу забезпечити  приріст товарної продукції  за рахунок росту обсягів виробленої продукції.  
         На підприємстві була розроблена програма   виведення на проектні потужності виробництва  та   на перспективу подальшого його розвитку.  
   Господарська діяльність підприємства дозволила  реалізувати проект з виготовлення вапняково-аміачної селітри (ВАС), який не має аналогів в Україні. 
Продовженню динаміки кардинальних позитивних змін на підприємстві і донині сприяє те, що з 2011 року ПАТ «Рівнеазот» увійшов до холдингу OSTCHEM, який об’єднує підприємства азотної хімії Group DF. Засновником та власником  Group DF є відомий український бізнесмен та меценат Дмитро Фірташ. 
OSTCHEM об'єднує підприємства азотної хімії Group DF: ПрАТ «Азот» (Черкаси, Україна), ПрАТ Концерн «СТИРОЛ» (Горлівка, Україна), ПрАТ «Сєвєродонецьке об'єднання Азот» (Сєвєродонецьк, Україна). Напрямок дистрибуції мінеральних добрив представлено компанією «УкрАгро НПК», а транспортування – морським спеціалізованим портом «Ніка-Тера». Очолює холдинг OSTCHEM генеральний директор Олександр Халін, якого визнано у 2013 році одним із кращих топ-менеджерів України. 

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Останні новини

Повідомлення про проведення відкритого обговорення проекту рішення НКРЕКП

  Приватне акціонерне товариство “РІВНЕАЗОТ” повідомляє, що 15 грудня 2021 року об 11:00 год. за адресою: Рівненська область, Рівненський р-н, ...

2021-12-02 15:36:13

«РІВНЕАЗОТ» УТРИЧІ НАРОСТИВ ОБСЯГИ ВИРОБНИЦТВА КИСНЮ У ЛИСТОПАДІ

    За місяць підприємство поставило до лікарень 52,7 тис. м3 медичного кисню      2 грудня 2021 року. Рівне. ...

2021-12-02 14:59:00

ЗА 2 ТИЖНЯ ЛИСТОПАДА «РІВНЕАЗОТ» ВИРОБИВ 32,14 ТИС. КУБОМЕТРІВ КИСНЮ

      17 листопада 2021 року. Рівне. Україна – З 1 по 16 листопада 2021 року ПрАТ «Рівнеазот», що входить до групи підприємств ...

2021-11-17 13:58:43

Оголошення щодо проведення Конкурсу

  Оголошення щодо проведення Конкурсу по відбору суб’єкту аудиторської діяльності для надання послуг з проведення обов’язкового аудиту річної ...

2021-11-17 07:22:30

«РІВНЕАЗОТ» НАРОСТИВ ОБСЯГИ ВИРОБНИЦТВА КИСНЮ

  В жовтні було відвантажено 2885 балонів кисню, у листопаді цей обсяг буде збільшено. 8 листопада 2021 року. Рівне. Україна. – З початку ...

2021-11-09 14:59:12

Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top