шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Порядок укладання договорів з постачання природного газу здійснюється відповідно до:

 Закону України «Про ринок природного газу»  і Правил постачання природного газу.

 

Угода з користувачем.

Ця Угода з користувачем (далі — Угода) встановлює умови та правила використання сайту azot.rv.ua (далі — сайт), у тому числі:

умови використання розміщених на сайті матеріалів;

умови реєстрації;

умови користування Персональним кабінетом, відправки повідомлень з сайту, розміщення пропозицій щодо покращення якості сервісів.

  1. Загальні умови

1.1. Використання сайту означає, що користувач приймає і зобов’язується дотримуватися всіх нижченаведених умов цієї Угоди.

1.2. Ця Угода повністю чи в будь-якій її частині може бути змінена власником ресурсу в будь-який час. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її опублікування на сайті.

  1. Взаємодія з сайтом, реєстрація

2.1. Не допускаються підбір пароля, злом або інші дії з метою отримання доступу до чужих логінів і паролів, а також використання Особистого кабінету іншого користувача.

2.2. При використанні Сайту та інформації з Сайту заборонені наступні дії:

використовувати автоматизовані програми взаємодії з Сайтом і його сервісами;

використовувати Сайт будь-яким способом, який може перешкоджати нормальному функціонуванню Сайту та його сервісів;

використовувати посилання на сторінки Сайту або на сам Сайт в спам-розсилках (масова розсилка реклами без згоди одержувача).

  1. Умови використання матеріалів

3.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки та інші охоронювані законом матеріали, у тому числі тексти, фотографії, відеоматеріали, графічні зображення, аудіофайли.

3.2. Усі права на використання змісту сайту, крім випадків, зазначених у змісті опублікованих на сайті матеріалів, належать ПрАТ «РІВНЕАЗОТ».

3.3. Користувач може завантажувати («скачувати») з сайту матеріали тільки для особистого використання.

3.4. Дозволено використання інформації засобами масової інформації за умови дотримання умов цієї Угоди а також умов, які передбачені на сторінках, де розміщений контент. При цьому посилання на ПрАТ «РІВНЕАЗОТ»», а для Інтернет ЗМІ — гіперпосилання на сайт azot.rv.ua обов’язкове.

3.5. Вся інформація, розміщена на Сайті, включно із графічною, є власністю Товариства та/або його партнерів, якщо прямо не зазначено інше.

Договір постачання природного газу.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
Scroll to top