шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Осінньо-зимовий період вимагає від кожного з нас певної підготовки, оскільки  підтримувати активну життєдіяльність у період морозів, хуртовин та відлиги іноді буває досить складно. На нашому підприємстві це дуже добре розуміють, тому заздалегідь розробляють цілий комплекс заходів, які забезпечують нормальний виробничий процес у холодну пору року.

Як розповів інженер виробничого відділу, Сергій Васильович Губиляк,  який відповідає за ведення документації та звітності, що стосується підготовки до зими, в перелік робіт 2013 року включено 162 пункти. Згідно з щоквартальними звітами про виконання робіт, які надають підрозділи, майже всі  заплановані заходи виконуються вчасно. Окрім того,  спеціалістам у цехах вдалося завершити 25 робіт, запланованих на четвертий квартал року, тобто дещо випередити графік.

Такі позитивні результати досягаються завдяки тому, що на підприємстві до зими починають готуватися ще навесні і тривають підготовчі заходи до кінця року. В травні видається відповідний наказ «Про підготовку підприємства до роботи в осінньо-зимовий період». З того часу і починається кропітка праця з усіма підрозділами підприємства: керівники в цехах формують списки необхідних організаційних заходів, складають їх кошторис,  встановлюють терміни виконання робіт.

Ремонти виробничих та побутових покрівель, ремонт вікон та дверей, ремонт систем опалення, теплоізоляція трубопроводів і обладнання, скління вікон, ремонт рухомого складу залізничного транспорту, ремонт під’їзних залізничних колій, стрілкових переводів, усунення пропусків пари, води та конденсату на міжцехових комунікаціях – це лише основні, найбільші організаційно-технічні заходи, завдяки яким цехи та підрозділи  зможуть працювати у звичайному режимі в часи зимової негоди та морозу. Насправді ж перелік набагато більший і досить затратний. Загальний кошторис підготовки підприємства до роботи в осінньо-зимовий період у 2013 році складає понад один мільйон гривень.

 Зрозуміло, що благополучна та безперервна робота підприємства досягається  не лише завдяки таким спеціальним «сезонним» програмам, а й завдяки тому, що в підрозділах постійно щорічно проводять капітальні ремонти, які вимагають набагато серйознішого матеріального забезпечення.

Нагадаємо, що в рамках кампанії капітальних ремонтів 2013 року було проведено капремонт блоку розділення повітря в цеху аміаку-1, ремонт агрегатів №2, №3, №4, №5, №6, №7 та №8 в цеху неконцентрованої азотної кислоти та агрегатів ПСГ-1,3 та СА -1,2,3 в цеху аміаку-2, третьої та четвертої технологічних ниток у цеху складних мінеральних добрив. 

На нашому підприємстві створена також програма зі збереження технологічного обладнання в осінньо-зимовий період. Робота ця досить кропітка, складна та дуже відповідальна. Заступник головного інженера з виробництва Олег Євгенович Романів відзначив, що подібні роботи включають в себе цілий спектр завдань. Особливої уваги потребує обладнання, яке не задіяне на даний час у виробничому процесі в цехах, які стоять, або ж частково запущене в цехах, які працюють не на повну потужність. Кожен технолог у своєму підрозділі добре знає обладнання, за яке несе відповідальність, і вчасно вживає необхідних заходів, тому зима не застане нас зненацька.

Світлана Доброродова

 

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

ПОНАД 45 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ СПРЯМУВАЛО ПАТ «РІВНЕАЗОТ» ...

лют. 09 2016

  У 2015 році ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства ...

Детальніше...

КОМАНДА ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ПОСІЛА ІІ МІСЦЕ У ...

груд. 18 2013

У Рівному триває загальноміська Спартакіада-2013 під керівництвом управління у справах сім'ї, ...

Детальніше...

ПОНАД 1,7 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ ІНВЕСТУВАВ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» ...

лист. 24 2015

  На ПАТ "Рівнеазот", яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства ...

Детальніше...

НА ПАТ "РІВНЕАЗОТІ" – "ОСІНЬ ЗОЛОТА"

жовт. 18 2013

 Днями у холі центральної будівлі заводоуправління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM відкрилася виставка ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top