шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

В останні місяці на ПАТ  «Концерн Стирол», що входить до холдингу OSTCHEM (об'єднує підприємства азотної хімії GroupDF), реалізується великомасштабний проект з діагностики та ремонту трубопроводів рідкого і газоподібного аміаку. До цього подібний обсяг робіт на «Стиролі» ніколи не проводився. На інших підприємствах холдингу OSTCHEM такі роботи лишень чекають своєї черги.

На реалізацію усього комплексу робіт, пов’язаних з проведенням діагностики та ремонтами трубопроводів рідкого та газоподібного аміаку, ПАТ «Концерн Стирол» витратить 23 млн гривень. Діагностичні та ремонтні роботи здійснюються на 150 колекторах рідкого та газоподібного аміаку загальною довжиною понад 14 кілометрів.

− Щоб виконати поставлене завдання, були задіяні всі сили цеху ремонту та реконструкції, роботи виконували і ремонтники об’єднаного аміачного заводу, об’єднаного заводу карбаміду, виробництва аміачної селітри, нітритнітратних солей та інших підрозділів підприємства, − розповідає голова правління ПАТ «Концерн Стирол» Сергій Павлючук. – Окрім того, головний механік концерну Олексій Соловйов та головний будівельник Віктор Калінін запропонували залучити додаткових фахівців зі споріднених підприємств. Зрештою, до Горлівки приїхали бригади ізолювальників з ПАТ «Рівнеазот» і ПрАТ«Сєвєродонецьке об'єднання Азот», а також ремонтники з черкаського ПАТ «Азот».

− Представники споріднених підприємств працювали у нас з 16 по 27 грудня, − розповідає Олексій Соловйов. − За час відрядження, а працювали вони без вихідних, було виконано великий обсяг робіт. Ізолювальники працювали на естакадах, ремонтники з Черкас − на «другому» карбаміді. Загалом фахівці відремонтували 80 метрів колектора рідкого аміаку, а це близько ста зварних швів, замінили 26 відводів і переходів. Відновлено всі опорні конструкції трубопроводу. Роботи було виконано в строк і якісно. З нашого боку ми забезпечили колег всім необхідним: матеріалами, допоміжними засобами. Були вирішені питання з проживанням, харчуванням, надано транспорт, який не тільки доставляв приїжджих працівників на роботу, але й привозив під час обідньої перерви до їдальні. При цьому за рахунок підприємства ми забезпечили всіх вечерею і сніданком. Протягом усього робочого дня підвозили гарячий чай.

Старший майстер управління капітальних ремонтів черкаського ПАТ «Азот» Андрій Маневич, котрий працював на запрошення «Концерну Стирол» ділиться враженнями та зізнається, що повертається додому з гарним настроєм.

− Це для нас перше подібне відрядження і такий досвід. Зі мною працювало 9 осіб: два зварювальники та шість слюсарів. Виконували демонтаж-монтаж трубопроводів рідкого і газоподібного аміаку. Хочу відзначити, що на «Стиролі» колектив дуже хороший, злагоджений. У нас не виникало проблем з матеріалами, допоміжними засобами. Я радий, що ми змогли якісно виконати покладені на нас завдання, а також налагодили дружні стосунки з представниками вашого підприємства. 

Майстер ремонту термоізоляції ділянки №3 управління ремонтно-монтажних робіт ПАТ «Рівнеазот» Ольга Дуцовська теж не приховує радості від робочої поїздки:

− Надзвичайно сподобалося відрядження. Особливо приємно було працювати з Віктором Володимировичем Калініним, Ігорем Володимировичем Дзибою, майстром Іваном Валерійовичем Івановим. Сподіваюся, я та моя досвідчена бригада з 11 осіб на відмінно виконали свою роботу. Також хочу подякувати працівникам їдальні та готелю, котрі нас обслуговували. Все було на найвищому рівні. Дякую ПАТ «Концерну Стирол» за плідну та цікаву співпрацю!

27 грудня, останньогодня відрядження, з двомакращими бригадами зустрівся голова правління ПАТ «Концерн Стирол» СергійПавлючук. Він особистоподякував ремонтникам та ізолювальникам за допомогу, а також вручив гостям листиподяки таподарунки. Варто зауважити, що співпраця з представникамиспорідненихпідприємств на цьому не завершується.

− 16 січня в Горлівку приїдуть 10 ізолювальників з «Рівнеазоту» і 6 - із «Сєверодонецького об’єднання Азот», − ділиться новиною Віктор Калінін. − Уже підготовлені дефектні відомості, матеріали, головний механік Олексій Соловйов  погодив обсяги робіт з представниками підприємств, фахівці яких приїдуть у січні. Необхідно зазначити, що не тільки на «Стирол» приїжджають партнери, але й горлівчани відправляються у відрядження, щоб допомогтиколегам. Приміром, недавно стиролівські ремонтники відвідали ПАТ «Рівнеазот».

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ВІДКРИЛО НОВУ ТОЧКУ З ПРОДАЖУ ...

бер. 12 2014

На ПАТ «Рівнеазот»,  яке входить в OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF) ...

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEМ ПОГЛИБЛЮЄ СПІВПРАЦЮ З ...

лип. 10 2015

Нещодавно у рамках партнерської співпраці працівники ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу ...

Детальніше...

OSTCHEМ ВІДНОВЛЮЄ ВИРОБНИЦТВО НА ПІДПРИЄМСТВАХ ...

вер. 25 2015

  Два підприємства Ostchem – ПАТ «Рівнеазот» та ПАТ «АЗОТ» ...

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ДБАЄ ПРО СПОЖИВАЧІВ СВОЄЇ ...

жовт. 16 2014

Покращення фасування мінеральних добрив є одним із кроків досягнення найвищого рівня якості ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top