шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Понад 250 працівників ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), взяли участь у всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою», яка відбулася 12 квітня. Працівники підприємства прибирали  рекреаційні території мікрорайону «Ювілейний».

У результаті кропіткої та сумлінної праці рівненських хіміків був прибраний від сміття парк «Ювілейний», почищений фонтан, обрізані та побілені дерева. Окрім території парку працівники «Рівнеазоту» очистили від сміття та бруду і територію поблизу стадіону «Хімік», і частину вулиці Корольова (навколо будинків №10,15 та прилеглу територію православного храму), і сквер по вулиці Соборній 277 - 279.

ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM є соціально-відповідальним підприємством. Окрім випуску якісної, конкурентоздатної продукції, яка примножує урожайність українських ланів, підприємство турбується і про місто у якому живуть його працівники.

«Консультуючись з міською владою ми надаємо допомогу там, де вона найбільш потрібна. Наша ініціатива долучитися до всеукраїнського суботника втілилася у масштабне прибирання мікрорайону «Ювілейний». У процесі кропіткої роботи, працівники підприємства зібрали та вивезли на міське сміттєзвалище понад 12 вантажівок сміття», – розповідає Михайло Заблуда, голова правління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM.

Три рівнеазотівські вантажівки вивозили сміття з територій, які прибирали працівники підприємства.

«Дуже добре, коли такі промислові гіганти як «Рівнеазот» OSTCHEM  долучаються до міських та загальноукраїнських акцій. Це гарний приклад турботи про своє місто. Впередень світлого свята нашого духовного оновлення, рівненські хіміки потурбувалися і про оновлення свого міста.  Окрім того, це гарний приклад для усіх мешканців мікрорайону. Дивлячись на заповзяту роботу працівників «Рівнеазоту» та її ефективний результат, переконаний, що рівняни все менше будуть смітити. І наше місто буде ще чистішим та гарнішим», – прокоментував Сергій Васильчук, заступник міського голови Рівного.

Соціальні проекти ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM втілюються у відповідності з соціальною ініціативою GroupDF «Збережи своє місто». У цій програмі соціальної ініціативи є не лише фінансова допомога закладам освіти, лікувальним та державним закладам, громадським та релігійним організаціям, закладам культури та спортивним клубам, а й суспільно-корисне спрямування роботи підприємств, яке направлене на покращення добробуту мешканців міст, у яких розташовані підприємства. 

«Приємно усвідомлювати, що міста у яких розташовані підприємства холдингу крок за кроком змінюються на краще. Тим більше, що зміни ці відбуваються завдяки соціальній спрямованості політики холдингу. Ми й надалі будемо ремонтувати дороги, облаштовувати тротуари, висаджувати дерева та турбуватися про те, аби атмосфера зовнішнього середовища сприяла внутрішньому комфорту як працівників підприємства, так і всіх мешканців міст», – говорить Олександр Халін, генеральний директор OSTCHEM. 

 

 

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

НА ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEМ ПРОЙШОВ ТУРНІР З ...

черв. 26 2015

Вимушена зупинка виробництва ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує ...

Детальніше...

КОМАНДА ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ПОСІЛА ІІ МІСЦЕ У ...

груд. 18 2013

У Рівному триває загальноміська Спартакіада-2013 під керівництвом управління у справах сім'ї, ...

Детальніше...

ЗИМА НЕ ЗАСТАНЕ ЗНЕНАЦЬКА

груд. 18 2013

Осінньо-зимовий період вимагає від кожного з нас певної підготовки, оскільки  підтримувати ...

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEМ ПОГЛИБЛЮЄ СПІВПРАЦЮ З ...

лип. 10 2015

Нещодавно у рамках партнерської співпраці працівники ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top