шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Після успішного запуску виробничих потужностей, ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), наростило обсяги виробництва та реалізації аміачної селітри. Зокрема у жовтні 2015 року виробництво аміачної селітри зросло на 2,3% (+1 142 тонни) у порівнянні з відповідним періодом 2014 року. Реалізація цього виду міндобрив у жовтні 2015 року зросла більше ніж на 50% порівняно з продажами амселітри у жовтні 2014 року.

У жовтні 2015 року ПАТ «Рівнеазот»  OSTCHEM випустило 50 860  тонн аміачної селітри. Також за цей період підприємство виробило 33 665 тонн  вапняково-аміачної селітри,  7 873 тонн аміаку водного технічного, 39 807 тонн аміаку рідкого технічного та 61 834 тонн неконцентрованої азотної кислоти. За підсумками жовтня 2015р. підприємство випустило близько 93 тисячі тонн міндобрив.

«Після запуску підприємства у роботу, потужності з виробництва мінеральних добрив нашого підприємства працюють на понадпроектних навантаженняхпо-агрегатно. «Рівнеазот» робить усе, аби у повному обсязі забезпечити вітчизняних аграріїв необхідними для них мінеральними добривами. Уся продукція одразу йде до споживачів, на наших складах мінеральні добрива не затримуються», – каже Михайло Заблуда, Голова правління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM.

Оперативна поставка мінеральних добрив кінцевому споживачу здійснюється завдяки грамотній логістиці, яка вибудувана  холдингом OSTCHEM. Холдинг володіє найбільшою в Україні мережею складів з реалізації мінеральних добрив(ПРАТ «УКРАГРО НПК»). На сьогодні ця мережа розташована в різних регіонах країни та повністю обладнана для приймання, зберігання, фасування та відвантаження добрив.

Також у жовтні 2015 року ПАТ «Рівнеазот»  OSTCHEM збільшило і реалізацію аміачної селітри. Так за цей час продажі  аміачної селітри зросли на понад 50% у порівнянні з відповідним періодом попереднього року. Зокрема у жовтні «Рівнеазот» реалізував 50 133 тонни аміачної селітри, 6 225 тонн вапняково-аміачної селітри, 4 784 тонни водного технічного аміаку та 2 169 тонни рідкого технічного аміаку.

Всього реалізація основних продуктів, робіт та послуг у жовтні 2015 року склала близько 330 млн грн.

Нагадаємо, що виробничі потужності ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM відновили свою роботу 29 вересня – після чотиримісячної вимушеної зупинки. Цього дня, о 00:55, цех аміачної селітри отримав першу продукцію після тривалого простою.

Під час зупинки «Рівнеазот» провів масштабні роботи капітального плану у цехах підприємства, на об’єктах міжцехових комунікацій. Фахівці підприємства провели низку експертних обстежень. Керуючись висновками діагностики, замінили цілий ряд проблемних ділянок технологічних трубопроводів, паро- та аміакопроводів. Особливої уваги ремонтні служби приділили тим трубопроводам, які неможливо відремонтувати без повної зупинки усього виробництва. За цей час були проведені капітальні ремонти в усіх основних та допоміжних цехах та на об’єктах міжцехових комунікацій.

Основні обсяги ремонтних робіт виконували працівники основних та допоміжних цехів, спеціалісти управління ремонтно-монтажних робіт, ремонтно-будівельного цеху, та ремвиробництва. Також до капремонтів (окрім працівників підрозділів у яких проводилися роботи) були залучені і працівники адипінового виробництва. 

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

Повідомлення про проведення відкритого обговорення ...

трав. 18 2020

  Приватне акціонерне товариство “РІВНЕАЗОТ” повідомляє, що “28” травня 2020 року об 11:00 ...

Детальніше...

Протокол проведенння відкритого обговорення ...

трав. 31 2019

  Протокол проведенння відкритого обговорення (відкритого слухання) питання зміни ціни ...

Детальніше...

За 8 місяців 2020 року «РІВНЕАЗОТ» випустив 540,2 тис ...

вер. 29 2020

  28вересня 2020 року. Рівне. Україна. – За результатами роботи 8 місяців 2020 року, ...

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ПРАЦЮЄ НА ПОВНУ ПОТУЖНІСТЬ, ...

вер. 24 2014

ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF) ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top