шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

На сайті Кабінету Міністрів була оприлюднена заява Міністра охорони здоров’я  Максима Степанова щодо можливості надання ліцензії на виготовлення медичного кисню для  ПАТ «Рівнеазот».

У зв’язку з цим, прес-служба ПрАТ «Рівнеазот» повідомляє наступне.

На сьогодні на ПрАТ «Рівнеазот» виготовляється виключно технічний кисень, який є побічним продукт основного виробництва.

Для його використання в медичних цілях, кисень має відповідати низці чітких стандартів та особливих характеристик, визначених МОЗ.

Юридично згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 №929 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)», для отримання права на поставку кисню медикам,  Державна служба України з лікарських засобів,  а також Державний експертний центр МОЗ мають провести відповідні перевірки якості кисню та видати всі відповідні ліцензії.

За інформацією, отриманою в телефонному режимі від Державної служби України з лікарських засобів, обов’язковою умовою отримання ліцензії для виробництва газоподіб­ного кисню є відповідність якісних показників кисню зрідженого вимогам нормативних до­ку­­ментів і внесення кисню зрідженого до державного реєстру. Якісні показники кисню зрід­женого, що виробляється на ПрАТ «РІВНЕАЗОТ» не відповідають вимогам до кисню зрід­женого медичного згідно ГОСТ 6331-78.

Лабораторія Цеху вхідного технічного контролю (ЦВТК) не сертифікована для проведення аналітичного контролю ви­роб­ництва лікарських препаратів.

Наголошуємо, що тільки отримання всіх ліценцій та підтвердження якості кисню держрегуляторами дадуть заводу право постачати кисень в медичні заклади Рівненської області. Якщо медична якість кисню підтверджена не буде, підприємство не матиме змоги постачати кисень медикам. Адже будь-яке відхилення від встановлених «медичних» стандартів – це ризик для життя та здоров’я людей.

Підприємство більше 5 місяців докладає максимальних зусиль щоб допомогти мешканцям Рівненської  області в боротьбі з пандемією. Для допомоги рівненчанам вже виділено допомоги на суму більше 1,2 млн. гривень.

ПрАТ «Рівнеазот» входить в холдинг Ostchem, який об’єднує підприємства азотного бізнесу  Group DF.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

ПРАЦІВНИКИ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» ПОБУВАЛИ НА СВЯТКОВОМУ ...

вер. 06 2016

  В день 25-річчя України телеканал «Інтер» транслював масштабний концерт «Україна від А ...

Детальніше...

УВАГА ШАХРАЇ!

лист. 16 2016

    ПрАТ «Рівнеазот» інформує, що від покупців мінеральних добрив до адміністрації ...

Детальніше...

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

серп. 22 2014

    Шановні друзі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 23-ї річниці великого ...

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ПРИВІТАВ ДІТЕЙ РІВНЕНСЬКОГО ...

груд. 23 2014

Близько десяти років поспіль гарною традицією є візити з подарунками представників ПАТ «Рівнеазот» ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top