шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

На сайті Кабінету Міністрів була оприлюднена заява Міністра охорони здоров’я  Максима Степанова щодо можливості надання ліцензії на виготовлення медичного кисню для  ПАТ «Рівнеазот».

У зв’язку з цим, прес-служба ПрАТ «Рівнеазот» повідомляє наступне.

На сьогодні на ПрАТ «Рівнеазот» виготовляється виключно технічний кисень, який є побічним продукт основного виробництва.

Для його використання в медичних цілях, кисень має відповідати низці чітких стандартів та особливих характеристик, визначених МОЗ.

Юридично згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 №929 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)», для отримання права на поставку кисню медикам,  Державна служба України з лікарських засобів,  а також Державний експертний центр МОЗ мають провести відповідні перевірки якості кисню та видати всі відповідні ліцензії.

За інформацією, отриманою в телефонному режимі від Державної служби України з лікарських засобів, обов’язковою умовою отримання ліцензії для виробництва газоподіб­ного кисню є відповідність якісних показників кисню зрідженого вимогам нормативних до­ку­­ментів і внесення кисню зрідженого до державного реєстру. Якісні показники кисню зрід­женого, що виробляється на ПрАТ «РІВНЕАЗОТ» не відповідають вимогам до кисню зрід­женого медичного згідно ГОСТ 6331-78.

Лабораторія Цеху вхідного технічного контролю (ЦВТК) не сертифікована для проведення аналітичного контролю ви­роб­ництва лікарських препаратів.

Наголошуємо, що тільки отримання всіх ліценцій та підтвердження якості кисню держрегуляторами дадуть заводу право постачати кисень в медичні заклади Рівненської області. Якщо медична якість кисню підтверджена не буде, підприємство не матиме змоги постачати кисень медикам. Адже будь-яке відхилення від встановлених «медичних» стандартів – це ризик для життя та здоров’я людей.

Підприємство більше 5 місяців докладає максимальних зусиль щоб допомогти мешканцям Рівненської  області в боротьбі з пандемією. Для допомоги рівненчанам вже виділено допомоги на суму більше 1,2 млн. гривень.

ПрАТ «Рівнеазот» входить в холдинг Ostchem, який об’єднує підприємства азотного бізнесу  Group DF.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

OSTCHEM ЗАБЕЗПЕЧИТЬ МІНЕРАЛЬНИМИ ДОБРИВАМИ УКРАЇНСЬКИЙ ...

лип. 08 2014

Холдинг OSTCHEM, який об’єднує підприємства азотної хімії Group DF, повністю забезпечить потреби ...

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEМ ОТРИМАЛО ВІДЗНАКУ ...

бер. 18 2015

ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM отримало відзнаку «100 кращих товарів України» за випуск  ...

Детальніше...

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

серп. 22 2014

    Шановні друзі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 23-ї річниці великого ...

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM УДОСКОНАЛЮЄ ВИРОБНИЦТВО ...

квіт. 21 2015

ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об'єднує підприємства азотної хімії Group DF), ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top