ТВОРИМО ЗАТИШОК ТА КОМФОРТ ВЛАСНИМИ РУКАМИ
Не секрет, що більшу частину свого життя ми проводимо на роботі. Тому важливо, в яких умовах нам доводиться працювати. Частина працівників нашого підприємства трудиться на робочих місцях зі шкідливими та важкими умовами праці.
В нашому підрозділі такі роботи виконують слюсарі аварійно-відновлювальних робіт. Вони обслуговують та ремонтують комунікації промислової каналізації та водопровідних систем. Упродовж року і в літню спеку, і в тріскучі морози оперативно ліквідовують пориви на мережах, забезпечуючи безперервне функціонування всіх систем водовідведення та комунікації. Слюсарі-аварійники – це професіонали, які працюють оперативно, злагоджено та якісно.
Адміністрація цеху на чолі з начальником Олександром Ковальчуком постійно дбає про покращення побутових умов таких працівників. Нещодавно закінчено поточний ремонт у корпусі 229, де розташовані майстерня та побутові приміщення слюсарів аварійно-відновлювальних робіт. У ході цього ремонту було відремонтовано побутові приміщення та кабінети другого поверху: замінено старі двері, влаштовано підвісні стелі, стіни обшито вагонкою, укладено новий лінолеум, замінені люстри. По-сучасному облаштовано кімнату прийому їжі, санвузол та душову кабіну.
Результат усіх приємно вразив, адже у відремонтованих кабінетах та побутових приміщеннях стало затишно і комфортно. Приємно усвідомлювати, що весь цей комфорт вдалося зробити власними силами, без залучення ремонтних служб.
Валентина Ткачук, економіст цеху ВіК.
- Інші новини
ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ПРИДБАЛО ДЛЯ СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ ...
вер. 29 2014ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF) ...
Детальніше...СВЯТО ДРУЖБИ ТА ДОБРИХ СПРАВ
жовт. 31 2016Традиційно на початку осені у Палаці культури та спорту «Хімік» ПАТ «Рівнеазот» ...
Детальніше...«РІВНЕАЗОТ» ВІДНОВИВ РОБОТУ КЛЮЧОВИХ ЦЕХІВ З ...
вер. 05 20225 вересня, 2022. Київ. Україна – ПрАТ «Рівнеазот», що входить до групи підприємств азотного ...
Детальніше...