шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Нещодавно ПАТ «Рівнеазот», яке входить до OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), модернізувало систему контролю за відвантаженням готової продукції. Інновації були реалізовані у цеху складних мінеральних добрив (виробництво вапняково-аміачної селітри) та цеху аміачної селітри  (виробництво вапняково-аміачної селітри).

 

У рамках модернізації процесів відвантаження готової продукції, на виробництві аміачної та вапняково-аміачної селітри було влаштовано сучасну систему контролю за відвантаженням продукції. Близько 140 тисяч гривень витратило ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM на вдосконалення цієї системи.

Ця система була розроблена службою безпеки підприємства спільно з департаментом комп’ютерних технологій. Полягає вона у супроводі контрагента на етапах оформлення документів, оплати вантажу, завантажування, тарування та зважування залізничних вагонів.ЇЇ сегментами є відео контроль руху транспорту та фронтів навантаження і програмний контроль проходження клієнтом етапів оформлення відвантаження продукції ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM.

«Ця унікальна система контролю за відвантаженням готової продукції, створена працівниками нашого підприємства на основі програми 1:С-Підприємство. Її функціональність забезпечує повний контроль над залізничним вагоном, який потрапляє на територію підприємства. Ми контролюємо його, починаючи з автоматичного зчитування  номеру вагону (при заїзді на підприємство) і закінчуючи його виїздом за територію «Рівнеазоту», – розповідає заступник директора департаменту з режиму та безпеки Олег Парфенюк.

Відтепер завдяки системі контролю служба безпеки підприємства, дирекція з комерційних питань та начальник структурного підрозділу можуть здійснювати контроль та координацію відвантаження готової продукції з свого робочого місця, спостерігаючи за процесом на моніторі комп’ютера.

«Ми добре розуміємо, що конкурентоздатність та якість нашої продукції у майбутньому залежить від того, наскільки ми оновили та модернізували виробництво зараз. Через те, ми намагаємося йти у ногу з часом та при найменшій нагоді, впроваджуємо сучасні інноваційні проекти на проммайданчику нашого підприємства.

Ми вкладаємо кошти не лише у глобальні сучасні проекти з модернізації виробництва, а й у невеликі інновації які сприяють покращенню виробництва та дають економічний ефект», – каже голова правління підприємства Михайло Заблуда.

Впроваджена інновація покликана покращити взаємодію підрозділів, залучених у відвантаженні продукції та веденні контролю за виробничими процесами на фронтах навантаження мінеральних добрив. Також впроваджена система економитиме час керівників цехів, що слугуватиме  підвищенню продуктивності праці.

Ця сучасна система контролінгу зведе до мінімуму можливі помилки персоналу при навантажувальних роботах, що у свою чергу покращить якість обслуговування клієнтів. А це сприятиме утвердженню та покращенню позитивної репутації підприємства серед вітчизняних та іноземних партнерів.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

ПОДОРОЖ ПРАВОСЛАВНИМИ СВЯТИНЯМИ КАРПАТ

груд. 18 2013

Нещодавно на нашому підприємстві в рамках туру вихідного дня був ...

Детальніше...

УВАГА ШАХРАЇ!

лист. 16 2016

    ПрАТ «Рівнеазот» інформує, що від покупців мінеральних добрив до адміністрації ...

Детальніше...

ЗА СПРИЯННЯ ХОЛДИНГУ OSTCHEM У РІВНОМУ ВІДБУВСЯ ДРУГИЙ ...

груд. 17 2014

Наприкінці листопада у Рівному пройшов осінній регіональний форум у рамках проекту «Чотири сезони». ...

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM НАРОЩУЄ ОБСЯГИ ВИРОБНИЦТВА ТА ...

лист. 09 2015

Після успішного запуску виробничих потужностей, ПАТ «Рівнеазот», яке входить до ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top