шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF),запустило новий агрегат з виробництва неконцентрованої азотної кислоти (НАК). Здача цього об’єкту в експлуатацію дозволить істотно знизити виробничі ризики на підприємстві, надасть додаткову можливість збільшувати запаси сировини, нарощувати обсяги виробництва.

У технічне переоснащення та монтаж нового агрегату з виробництва неконцентрованої азотної кислоти (НАК) в ПАТ «Рівнеазот» холдинг OSTCHEM інвестував близько 98 млн гривень. Введенню в експлуатацію нового агрегату передували масштабні інноваційні  роботи з його технічного переоснащення. Проектна потужність агрегату – 120 тис. тонн неконцентрованої азотної кислоти на рік.

«Реалізація нових інвестиційних проектів в хімічній галузі – це серйозний крок зі стабілізації виробництва в Україні. Здача нового об'єкта в експлуатацію – частина загального інвестиційного плану ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM, затвердженого головним акціонером і спрямованого на підвищення ефективності виробництва, зниження собівартості виробленої продукції та підвищення стабільності як підприємства, так і всього холдингу», – розповідає Олександр Халін, Генеральний директор OSTCHEM.

На разі проведені усі необхідні технічні випробування та погодження, об’єкт ввели в експлуатацію.

«Введення нової потужності азотної кислоти дозволить підприємству ще ефективніше завантажити наявні потужності з випуску мінеральних добрив», – коментує Михайло Заблуда, Голова Правління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM.

Новий агрегат з виробництва азотної кислоти довелося монтувати з «нуля», оскільки попереднє обладнання було виведено з експлуатації та розібрано на металобрухт.

Нагадаємо, що в 2012 році ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM запустило один з нині діючих агрегатів виробництва неконцентрованої азотної кислоти потужністю 120 тис. тонн на рік. А в 2013 році підприємство збудувало новий склад для неконцентрованої азотної кислоти (НАК) місткістю 4 тис. тонн.

На сьогодні в ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM функціонує вісім агрегатів з виробництва НАК. Загальна проектна потужність становить 960 тисяч тонн неконцентрованої азотної кислоти на рік.

Згідно з інвестиційними планами, у 2014 році холдинг OSTCHEM інвестує у розвиток ПАТ «Рівнеазот»  понад 144 мільйони гривень.

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

Політика запобігання аваріям на об'єкті підвищеної ...

лют. 14 2024

  На виконання вимог Закону України "Про об'єкти підвищеної небезпеки" та "Порядку ...

Детальніше...

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

лист. 02 2023

Оголошення щодо проведення Конкурсу по відбору суб’єкта аудиторської діяльності для надання послуг ...

Детальніше...

ПАТ «РІВНЕАЗОТ» ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВОДНОГО ...

бер. 24 2014

ПАТ «Рівнеазот», яке входить до OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), та ...

Детальніше...

ЦЕНТРАЛІЗОВАНИЙ ВІДДІЛ ТЕХНІЧНОГО КОНТРОЛЮ ВІДЗНАЧАЄ ...

груд. 24 2013

25 грудня централізованому відділу технічного контролю (ЦВТК) підприємства ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top