шаблоны сайтов
Бесплатные dle шаблоны.
Качайте шаблоны dle бесплатно с сайта.

Нещодавно на нашому підприємстві в рамках туру вихідного дня був організованийтуристичнийвиїзд  до святих місць Прикарпатського краю.

В центрі уваги наших працівників опинився «Манявський Скит» – чоловічий монастир, заснований на початку XV століття в мальовничому гірському урочищі, поблизу села Манява. Свого часу ця православна святиня була визначним осередком духовності, культури та мистецтва України, адже монастир мав власну бібліотеку,в якій було зібрано велику кількість стародруків (зібрання тепер зберігається частково у Відні та у Львові) та розвивав багато промислів і ремесел. Нині «Манявський Скит» – найвідоміший православний монастир на Заході України, який щороку прагне відвідати безліч православних паломників.

Після закінчення богослужіння, яке ми мали честь відвідати, всі бажаючі екскурсійної групи підприємства змогли приклонитися до ікони Пресвятої Богородиці Манявської та відчути особливу Божу благодать.

Ще одне  легендарне святе місце, яке входило в наш туристичний маршрут, – це «Блаженний камінь» – дивовижний витвір природи, камінь-брила з гротом, де б’є джерело з цілющою водою. За народними переказами та твердженнями окремих істориків, саме з цього місця розпочав свою богоугодну історію Скит Манявський. Ченці Києво-Печерського монастиря, які знайшли це чудодійне джерело, облаштували в печері житло та зцілювали хворих і немічних молитвами, водою та зібраними травами.

Чоловічий монастир св. Іллі, розташований у місті Яремче, – останнє з місць, яке ми встигли відвідати за два дні перебування в Карпатах, залишив у наших екскурсантів гарні враження, як і вся поїздка в цілому.

Відвідання православних святиньдодало кожному духовної наснаги, надихнуло на добрі справита примножило почуття Божої благодаті в житті.Тому всі члени екскурсійної групи висловлюють щиру вдячність Михайлу Заблуді, Голові правління та Миколі Кузнюку, голові профкому, за організацію та фінансову підтримку цієї паломницької подорожі.

Микола Сокотун, керівник групи, голова цехкому РВ

раскрутка сайтов в Санкт-Петербурге.
Бесплатные joomla шаблоны.
фильмы онлайн в hd качестве.
  • Інші новини

ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТАМИ ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ ПАТ "РІВНЕАЗОТ" ...

груд. 29 2015

 

Детальніше...

НА ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ЗАСЯЯЛА НОВОРІЧНА ЯЛИНКА

січ. 10 2014

Ніщо так не дарує відчуття справжнього зимового свята, як присутність на майдані міста, в оселі ...

Детальніше...

ПРАЦІВНИКИ ПАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM ПРИБРАЛИ МІКРОРАЙОН ...

квіт. 29 2016

  Близько 200 працівників ПАТ «Рівнеазот», яке входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує ...

Детальніше...

МИХАЙЛО ЗАБЛУДА: «СПОДІВАЄМОСЯ, ЩО У СЕРПНІ - ВЕРЕСНІ ...

лип. 29 2016

  28 липня 2016 року Голова Правління ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM Михайло Заблуда зустрівся із ...

Детальніше...
Персональний сайт Дмитра Фірташа Group DF
Scroll to top